شوک به بایرن مونیخ؛ احتمال جدایی هانسی فلیک در پایان فصل

منبع: طرفداری

14

1399/11/8

13:31


شوک به بایرن مونیخ؛ احتمال جدایی هانسی فلیک در پایان فصل

امروز نشریه بیلد آلمان خبری عجیب و شوکه کننده ای را منتشر کرد.

هانسی فلیک سرمربی آلمانی و موفق بایرن مونیخ که همراه با این تیم موفق به کسب پنج جام شد، ممکن است در پایان فصل از جمع باواریایی ها جدا شود.

به گزارش طرفداری و به نقل از بیلد، هانسی فلیک سرمربی 55 ساله بایرن مونیخ که تا سال 2023 با این تیم قرارداد دارد، احتمالاً در تابستان 2021 از هدایت باواریایی ها کناره گیری کند و این موضوع دلایل مختلفی دارد.

یکی از دلایل جدایی احتمالی هانسی فلیک به کارل هاینتس رومنیگه باز می گردد. رومنیگه در پایان فصل جاری بازنشسته می شود و بدین ترتیب هانسی فلیک یکی از بزرگترین حامیان خود در باشگاه که همواره با او در تماس است و از نظر نقطه نظرات و طرز تفکر به او نزدیک است را از دست می دهد. فلیک نمی داند شرایط کاری اش در بایرن مونیخ پس از جدایی کارل هاینتس رومنیگه چگونه خواهد بود.

دلیل دیگر این کناره گیری احتمالی را می توان در اختلاف و تنش بین حسن صالح حمیدزیچ و هانسی فلیک دانست. اولی هونس که عامل اصلی هدایت فلیک پس از جدایی نیکو کواچ در فصل گذشته بود، دیگر سمتی در کارهای روزمره بایرن مونیخ ندارد. صالح حمیدزیچ به عنوان مدیر ورزشی بایرن مونیخ در حال حاضر اصلی ترین شخص در مسائل فنی باشگاه است و این دو نفر بر سر تیاگو دانتاش هم اختلاف دارند. جایی که هانسی فلیک خواهان ماندن او در بایرن مونیخ است، اما صالح حمیدزیچ به او اعتقادی ندارد.

حال باید دید هانسی فلیک که با آمادنش به بایرن، این تیم را متحول کرده است از بایرن مونیخ جدا خواهد شد یا اینکه این خبر بیلد شایعه ای بیش نبوده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو