پیتر کراوچ: اوپامکانو بهترین گزینه برای لیورپول است؛ او یکی از بهترین مدافعان اروپاست

منبع: طرفداری

14

1399/11/8

13:31


پیتر کراوچ: اوپامکانو بهترین گزینه برای لیورپول است؛ او یکی از بهترین مدافعان اروپاست

مهاجم سابق تیم ملی انگلستان می گوید نمی توان به سیاست های نقل و انتقالاتی باشگاه لیورپول خرده گرفت. 

پیتر کراوچ می گوید دایوت اوپامکانو، مدافع فرانسوی لایپزیش می تواند مشکلات دفاعی لیورپول را که به دلیل مصدومیت بازیکنان کلیدی این تیم در خط دفاع به وجود آمده است، حل کند. 

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، لیورپول به دلیل مصدومیت شدید ویرجیل فن دایک و جو گومز، مشکلات بزرگی در خط دفاعی دارد و همین دلایل دست به دست هم داده است که مدافع عنوان قهرمانی در لیگ برتر، در 5 بازی اخیرش در کسب پیروزی ناکام بماند. قرمزها اکنون با اختلاف هفت امتیازی نسبت به منچسترسیتی صدرنشین در رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند و این در حالی است که 19 بازی در این رقابت ها به انجام رسانده اند. در این میان، برخی از طرفداران لیورپول بر این باور هستند که اگر تیمشان تا قبل از پایان نقل و انتقالات زمستانی دست به خرید یک مدافع نزند، ممکن است علاوه بر از دست دادن شانس قهرمانی در لیگ برتر، در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیز دچار مشکل شود. در این میان، کراوچ بر این باور است که دایوت اوپامکانو می تواند مشکلات قرمزها را به طور کلی حل کند. او اظهار داشت: 

هر کسی که فوتبال را می فهمد می تواند ببیند که لیورپول به یک مدافع میانی نیاز دارد. شما پیش خود فکر می کنید که آن ها قطعا پیش از پایان نقل و انتقالات زمستانی، یک مدافع را به تیم اضافه خواهند کرد. با این حال نمی توان به سیاست های نقل و انتقالاتی لیورپول خرده گرفت. تیم در فصول گذشته فوق العاده بوده است و بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند نیز رشد کردند و بهتر شدند. اگر گزینه خوبی وجود نداشته باشد، آن ها اقدام به خرید مدافع میانی نمی کنند و البته این سیاست در این سال ها خوب جواب داده است. مدافعان میانی خوب زیادی در دنیا وجود دارند. اوپامکانو مدافع میانی سطح بالایی است و یکی از بهترین ها در اروپاست. اگر امکان خرید وجود داشته باشد، او بهترین گزینه برای لیورپول است. 


همچنین بخوانید:


 

مطالب مشابه