امیدوار: با خودباوری پرسپولیس را شکست دادیم / اشتباهات داوری پیاپی روی دید ما تاثیر می گذارد

منبع: طرفداری

14

1399/11/8

13:31


امیدوار: با خودباوری پرسپولیس را شکست دادیم / اشتباهات داوری پیاپی روی دید ما تاثیر می گذارد

حمیدرضا امیدوار، سرپرست آلومینیوم اراک تاکید کرد که نگه داشتن تیم در لیگ، اولویت اول آن ها است.

آلومینیوم اراک در هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف پرسپولیس تهران رفت و موفق شد مدافع عنوان قهرمانی را در ورزشگاه امام خمینی اراک با نتیجه 2-1 مغلوب کرده و با 15 امتیاز در رتبه یازدهم لیگ برتر خلیج فارس قرار گیرد.

حمیدرضا امیدوار، سرپرست باشگاه آلومینیوم اراک در گفتگو با خبرنگار طرفداری در مورد پیروزی تیمش مقابل سرخپوشان پایتخت گفت:

بازی خیلی خوبی بود. ما با برنامه ریزی قبلی برای این مسابقه خودمان را آماده کرده بودیم. به هر حال پرسپولیس نیز تیم قابل احترامی بوده و در فینال آسیا حضور داشته، مجموعه کادر فنی و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. کادر فنی باشگاه تمام برنامه ریزی ها را انجام داد و ما برای این دیدار با آمادگی قبلی حاضر شدیم. خدا را شکر بچه ها نیز به خودباوری رسیده بودند و توانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرپرست آلومینیوم اراک در مورد هدف گذاری تیم برای کسب جایگاه مد نظر در جدول افزود:

واقعیت این است که باید منطقی به این ماجرا نگاه کرد. بالاخره آلومینیوم در حال سپری کردن سال اول خود در لیگ برتر است و با توجه به این موضوع و همچنین رقابتی که میان تیم ها وجود دارد، در درجه اول تلاش می کنیم که تیم را در لیگ نگه داریم. البته تلاش می کنیم که جایگاه بهتری کسب کنیم ولی اولویت اول مان این است که تیم در لیگ بماند.

امیدوار در مورد ورودی و خروجی های آلومینیوم در نیم فصل تصریح کرد:

قطعا برای تقویت تیم کادر فنی مواردی را در نظر دارد. ان شاءالله وقتی به جمع بندی رسیدند، باشگاه را در این خصوص مطلع خواهند کرد تا طبق نظر ایشان جلو برویم. در مورد خروجی ها، خوب هنوز 3 بازی تا پایان نیم فصل باقی مانده و پس از انجام این سه بازی، اولویت تیم مشخص می شود و ان شاءالله تصمیم گیری خواهیم کرد.

سرپرست آلومینیوم اراک در مورد وضعیت داوری ها پس از گذشت 12 هفته در لیگ و برای آلومینیوم اراک در پایان خاطرنشان کرد:

برای انجام یک بازی، زحمات زیادی کشیده می شود. حال بخش سخت افزاری مربوط به باشگاه و بخش نرم افزاری مربوط به تیم می شود. این هزینه ها انجام می شود و شما وارد بازی می شوید با این ذهنیت که تیم داوری، تیمی است که باید برایش احترام قائل بود و البته این فضا را برای آن ها دید که هر آدمی ممکن است اشتباه کند. ما نیز منکر این قضیه نیستیم. داوری بحثی است که در آن اشتباه قطعا وجود دارد و ما نیز خود را برای این اشتباهات آماده کرده ایم. منتها وقتی این اشتباهات ادامه دار می شوند و روی نتایج تیم تاثیر می گذارند، روی دید آدم تاثیر می گذارد. من خودم به شخصه آدم آرامی هستم ولی وقتی می بینم شرایط این گونه است و روی نتایج تاثیر می گذارد، نمی توانم جلوی خودم را بگیرم. بنابراین ما منکر اشتباهات نیستیم ولی وقتی ادامه دار می شوند، به هر حال ما نیز باید جوابگوی مردم اراک و کارگران زحمتکش شرکت آلومینیوم باشیم و نمی توانیم سکوت کنیم. امیدواریم این اشتباهات به حداقل برسند.

 

همچنین بخوانید:

شاهین توکلی: گلزنی به پرسپولیس لذت بخش است

اسماعیل شریفات: آلومینیوم تیمی بسیار هجومی است و کمتر تیمی در ایران مانند ما بازی می‌کند

حامد پاکدل: به من الهام شده بود که می‌ توانم کار خاصی انجام بدهم

خطیبی: می توانستیم گل های بیشتری به پرسپولیس بزنیم

آلومینیوم اراک 2-1 پرسپولیس / اولین شکست تیم بی دفاع


 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو