خبر شوکه کننده برای استقلالی‌ها؛ ستاره خط حمله می‌تواند نیم فصل جدا شود!

منبع: فرارو

11

1399/11/8

13:42


علی طیبی توضیحاتی درباره آینده ارسلان مطهری مهاجم آبی‌پوشان در باشگاه استقلال ارائه داد.

خبر شوکه کننده برای استقلالی‌ها؛ ستاره خط حمله می‌تواند نیم فصل جدا شود!

علی طیبی مدیربرنامه‌های مطهری درباره پیشنهاد تیم‌های دیگر به ارسلان مطهری به گفت: ابتدای فصل جاری پیشنهاد تمدید قرارداد هم از طرف باشگاه صورت گرفت و هم ما پیشنهاد تمدید را دادیم و این موضوع دوطرفه بود که مذاکرات لازم صورت بگیرد، اما تغییرات مدیریتی در ادامه کار پیش آمد و برخی مشکلات دیگری باعث شده تا امروز این موضوع دیگر از طرف باشگاه پیگیری نشود. البته حدود ۲۰ روز پیش یکی از اعضای هیات مدیره در تماسی از من خواست جلسه‌ای را در خصوص تمدید قرارداد ارسلان داشته باشیم، اما بعد از آن تماس هم دیگر خبری از ایشان نشد. ارسلان پیشنهاد‌هایی دارد، اما همه از عشق و علاقه او به پیراهن استقلال خبر دارند و مطمئنا با توجه به پرداختی‌ها تا اینجا مشکلی برای جدایی در نیم فصل وجود ندارد، اما خود ارسلان هم دوست ندارد در نیم فصل این اتفاق بیفتد.

با این حال در پایان فصل قراردادش تمام می‌شود و بازیکن آزاد به‌شمار می‌رود و حق انتخاب خواهد داشت. با این حال جدا از همه زحماتی که مدیران و مسئولان باشگاه متقبل می‌شوند، اما احساس می‌کنم مشکلات و ترافیک کاری زیاد است و شاید همین موضوع باعث شده این موضوع پیگیری نشود.

قرارداد مطهری تا پایان فصل فوتبالی جاری تا بعد از رقابت‌های لیگ برتر، جام حذفی و مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با استقلال ادامه خواهد داشت، اما طبق قوانین اگر پرداختی‌های باشگاه استقلال به اندازه‌ای که در قرارداد ذکر شده نرسد مطمئنا نه تنها مطهری بلکه سایر بازیکنان نیز می‌توانند با اطلاع قبلی نسبت به عواقب عدم توجه باشگاه به تعهداتش بعد از یک زمان مشخص، قرارداد را به‌صورت یک طرفه فسخ کنند.

 


فرهیختگان

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو