شایان مصلح: نمی ‌توانیم قول قهرمانی بدهیم / کار کردن با نویدکیا لذت ‌بخش است

منبع: طرفداری

12

1399/11/8

13:45


شایان مصلح: نمی ‌توانیم قول قهرمانی بدهیم / کار کردن با نویدکیا لذت ‌بخش است

شایان مصلح می گوید هنوز هیچ کدام از مدعیان خودشان را در جدول رده بندی جدا نکرده‌ اند

شایان مصلح بازیکن سپاهان درباره شرایط این تیم در لیگ بیستم صحبت کرد.

به گزارش طرفداری، شایان مصلح در خصوص شرایط فعلی سپاهان و پیروزی 2 بر یک برابر صنعت‌ نفت به تسنیم گفت:

خدا را شکر که با پیروزی در آبادان شرایط بهتری در جدول پیدا کردیم. بازی سختی داشتیم اما خیلی خوب حریف را کنترل کردیم. صنعت‌ نفت فقط یک فرصت داشت که روی همان موقعیت به گل رسید و ما به تیمی که در زمین خودش خطرناک است موقعیتی ندادیم. خوشبختانه تا الان روند خوبی داشتیم و امیدوارم در 3 بازی پایانی نیم ‌فصل اول نتایج خوبی بگیریم تا آماده نیم‌ فصل دوم شویم.

مصلح در پاسخ به این پرسش که «آیا سپاهان می‌ تواند در این فصل قهرمان لیگ برتر شود؟» عنوان کرد:

نمی ‌توانیم قول قهرمانی بدهیم، چه بازیکنان و چه کادر فنی. در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و هیچ تیمی هم نمی‌ تواند بگوید که حتما قهرمان می ‌شود، خصوصا در این فصل که واقعا سطح تیم‌ ها به هم نزدیک است و نتایج قابل پیش‌ بینی نیست. 

مصلح افزود:

امسال برخی تیم ‌ها که از حمایت هواداران شان در ورزشگاه بهره می‌ بردند، کار سخت ‌تری دارند، ضمن اینکه در سال جاری تیم ‌های پایین جدول موفق به شکست دادن تیم‌ های بالای جدول می ‌شوند تا ثابت شود که بازی ‌های امسال سخت است. اگر یک تیم در 4 یا 5 بازی پیاپی برنده شود، می ‌تواند خودش را جدا کند ولی هنوز هیچ کدام از مدعیان خودشان را جدا نکرده‌ اند. هدف سپاهان هم چیزی جز قهرمانی نیست و برای رسیدن به این هدف و خوشحال کردن هواداران تلاش خواهیم کرد.

مدافع سپاهان در خصوص شرایط خودش در این فصل و اینکه چرا در خیلی از بازی ‌ها نیمکت‌ نشین بود، تاکید کرد:

در بازی اول فیکس بودم و بعد از آن نیمکت نشین شدم. در بازی با صنعت ‌نفت دوباره به ترکیب اصلی برگشتم و خدا را شکر عملکرد خوبی داشتم. سپاهان تیمی است که بازیکن خوب زیاد دارد و در این شرایط کار مربی هم سخت می ‌شود. به عنوان مثال مهدی ترکمان هم پستی من است که در هر تیمی باشد فیکس بازی می ‌کند ولی اینجا فرصت زیادی نداشته و این موضوع در مورد الغسانی مهاجم عمانی ما هم صدق می ‌کند. تیمی که ستاره زیاد دارد، طبیعتا مدیریت کردنش هم سخت می ‌شود اما همه ما در کنار هم برای موفقیت سپاهان تلاش می ‌کنیم.

مصلح در پاسخ به این پرسش که «کار کردن با محرم نویدکیا چطور است؟» گفت:

آقا محرم نیاز به تعریف من ندارد. او انسانی خوب و دوست ‌داشتنی است و کار کردن با نویدکیا لذت ‌بخش است. در بحث فنی هم این اولین سالی است که ایشان مربیگری می ‌کند و امیدوارم اولین سال مربیگری نویدکیا با قهرمانی سپاهان در لیگ برتر همراه شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو