بهتاش فریبا: استقلال در باد پیروزی مقابل تراکتور خوابیده بود

منبع: طرفداری

19

1399/11/8

13:51


بهتاش فریبا: استقلال در باد پیروزی مقابل تراکتور خوابیده بود

بهتاش فریبا گفت: اینکه استقلال باید تقویت شود را کادر فنی پاسخ می‌دهد ولی به نظر من این تیم نیاز به یک وینگر سرعتی پا به توپ دارد

بهتاش فریبا در خصوص گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا 2021 و شکست این تیم مقابل سایپا صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش طرفداری، بهتاش فریبا در خصوص قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و گروه استقلال به فارس گفت:

سال گذشته هم استقلال در گروه مرگ قرار گرفت و همان زمان گفتم حضور در این گروه هم حسن دارد و هم عیب. حسن حضور در این گروه این است که تیم‌ها بسیار قوی هستند و یکدیگر را کنار می‌زنند و نکته بد ماجرا همینجاست که کار برای صعود سخت است اما مسئله‌ای که باید به آن توجه کرد این است که سطح فنی این گروه باید بیش از گروه‌های دیگر مسابقات باشد.

بهتاش فریبا در پاسخ به این سوال که با این شرایط آیا استقلال نیاز به تقویت دارد یا خیر گفت:

اینکه استقلال باید تقویت شود را کادر فنی پاسخ می‌دهد ولی به نظر من این تیم نیاز به یک وینگر سرعتی پا به توپ دارد. بقیه بازیکنان و هافبک‌های وسط هم باید در بازی‌سازی دقت کنند تا دقت آنها باعث نشود از بیرون مرتب بگویند استقلال نیاز به بازی‌ساز دارد به خصوص مهدی مهدی‌پور باید دقت بیشتری داشته باشد و تقویت شود تا خلائی در آن منطقه احساس نشود.

پیشکسوت استقلال در خصوص شکست استقلال و پرسپولیس در هفته گذشته در لیگ برتر گفت:

مگر رئال و بارسلونا نباختند؟ فوتبال قشنگی‌اش به همین است که چیزی از پیش مشخص نمی‌شود. استقلال مقابل سایپا می‌توانست برنده باشد اما انصافاً دروازه‌بان سایپا خیلی خوب کار کرد و بهترین بازیکن تیمش بود. آنها خوب جمع می‌شدند و نباید از این موضوع قافل شویم که استقلال در باد پیروزی مقابل تراکتور خوابیده بود. قبل از بازی هم گفتم که نباید فکر کنیم سایپا راحت شکست می‌خورد چون این تیم بیشترین تساوی را دارد و سخت گل دریافت می‌کند و دقیقاً همین اتفاق هم رخ داد.

فریبا در پایان گفت:

پرسپولیس هم درست از جایی گل دریافت کرد که دو بازیکن اصلی اش را نداشت. اگر حسینی و کنعانی‌زادگان در خط دفاع این تیم حضور داشتند این تیم آن دو گل را دریافت نمی‌کرد.

مطالب مشابه