اعتراف به 26 فقره سرقت در "آستانه‌اشرفیه"

14

1399/11/8

14:02


اعتراف به 26 فقره سرقت در "آستانه‌اشرفیه"

سردار "عزيزاله ملكي" در گفت‌‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اشاره به تلاش‌هاي شبانه‌روزي پليس براي پيشگيري از وقوع جرایم، اظهار داشت: مبارزه با سرقت يكي از اولويت‌هاي اصلي نيروي انتظامي در راستاي تامين و ارتقاء امنيت پايدار در جامعه است.

وي در ادامه گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت منزل و مغازه در سطح شهرستان "آستانه‌اشرفیه"، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور كار پليس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گيلان افزود: ماموران انتظامی با بررسی شیوه و شگرد سرقت‌های انجام شده و تعقیب سرنخ‌ها، متهم اين پرونده‌ها را شناسايي و با هماهنگي قضائي وي را در منزل پدرش در شهر "آستانه‌اشرفیه" دستگير كردند.

اين مقام ارشد انتظامي با بيان اينكه متهم در تحقیقات پلیس به 13 فقره سرقت منزل، 11 فقره سرقت مغازه و 2 فقره سرقت از معابر عمومی اعتراف کرد اذعان داشت: سارق 34 ساله با تكميل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شد.

سردار ملكي در پايان با تاكيد بر نصب تجهيزات حفاظتي در اماكن عمومي از شهروندان خواست، به هشدارها و توصيه‌هاي پليس در بحث پيشگيري از سرقت توجه كنند و در صورت برخورد با هرگونه مورد مشكوك، مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو