سارق لوازم خودرو در "کن" دستگیر شد

12

1399/11/8

14:02


سارق لوازم خودرو در "کن" دستگیر شد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ضرغام آذین"  اظهار داشت: شب گذشته ماموران انتظامی کلانتری ١۴٢ "کن" حین  گشت زنی های انتظامی به فردی که در خیابان شقایق بين  خودروها پرسه زنی مي کرد، مشکوک و موفق شدند وی را در عملیات تعقیب و گریز دستگیر و در بازرسي بدني از وي تعدادی لوازم و ابزار لازم برای سرقت لوازم خودرو را کشف کنند.

وی عنوان کرد: متهم در بررسی های پلیسی منکر ارتکاب هرگونه جرمی بود که برای بررسی دقیق تر به کلانتری ١۴٢ "کن" انتقال یافت.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ در ادامه ابراز داشت: افسران کلانتری "کن" با توجه به ابزارآلات کشف شده که مختص سرقت لوازم و محتویات خودرو بوده، سوابق متهم را بررسی و در تحقیقات پلیسی مشخص شد، وی سابقه دار بوده و تاکنون چندین مرتبه به جرم سرقت روانه زندان شده است.

سرهنگ آذین اظهار کرد: متهم در ادامه تحقیقات پلیسی اظهار داشت به تازگی از زندان آزاد شده و به تنهايي بيش از ١٠٠ فقره سرقت به شيوه تخريب قفل درب صندوق عقب خودروهاي پژو، پرايد و سمند در نقاط غرب و شمال غرب تهران انجام داده و اموال مسروقه را به مالخری فروخته است.

این مقام انتظامی در پايان با بیان اینکه تاکنون  ١٠ تن از مال باختگان شناسایی  شده اند، افزود:  با شناسایی هویت و مخفیگاه مالخر اموال سرقتی، وی نیز دستگیر و هر 2 متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار  مرجع قضائی قرار گرفتند.#


تصویری


ویدئو