پیام تبریک دکتر زالی به مناسبت فرا رسیدن روز جراح

9

1399/11/8

14:12


رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در پیامی فرا رسیدن هشتم بهمن ماه را که به عنوان روز جراح نامگذاری شده است به تمامی جراحان و به ویژه دستیاران و جراحان دانشگاه تبریک گفت.

پیام تبریک دکتر زالی به مناسبت فرا رسیدن روز جراح

به گزارش بهداشت نیوز، متن پیام دکتر علیرضا زالی به شرح زیر است:

" فرا رسیدن هشتم بهمن ماه فرصت مغتنمی است برای قدردانی از زحمات تمامی جراحان و دستیاران سختکوش که با معجزه تخصص و مهارت خود، تیغ تیز جراحی را مرهمی می سازند برای تسکین آلام بیماران.

امروز و در سخت ترین روزهای مبارزه با کرونا، ارایه خدمات درمانی بدون وقفه به بیماران غیرکرونایی یکی از برگ های زرین نظام سلامت کشور محسوب می شود و بدون شک در این مسیر جراحان به مدد دانش، تعهد و مسئولیت پذیری حرفه ای خود نقش غیرقابل انکاری در روشن ماندن چراغ خدمت به هموطنان ایفا کرده اند.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به خود می بالد که در سطح دانشگاه های کشور در آموزش جراحان عمومی که امروز دامنه خدمات آنان بیش از پیش گسترش یافته و یکی از کلیدی ترین مهره های عرصه درمان محسوب می شوند جایگاهی ممتاز دارد و سالانه هزاران درمان موفقیت آمیز توسط جراحان بیمارستان های دانشگاه انجام می شود.

خوشبختانه با توجه به پیشرفت های چشمگیر در زمینه رشته های مرتبط با جراحی، جراحان عمومی در مقاطع فوق تخصصی نیز فعالیت های ارزنده ای دارند و جراحان در درمان بیماری های پیچیده ای همچون سرطان ها نیز نقشی بسیار اثرگذار دارند.

ضمن تبریک به تمامی جامعه جراحان و به ویژه جراحان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از زحمات یکایک آنان قدردانی کرده و سعادت و سربلندی آنان را از خداوند منان خواستارم.

دکتر علیرضا زالی

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی"

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو