زنده زنده سوختن مرد کردستانی در کوره آتش

منبع: رکنا

17

1399/11/8

14:16


زنده زنده سوختن مرد کردستانی در کوره  آتش

حادثه دلخراش در کارخانه سیمان بیجار منجر به مرگ یک کارگر شد.

به گزارش رکنا، ساعت 11:30 دقیقه روز سه شنبه کارگر بهره بردار سیمان کردستان در حین نظافت گرید کولر کوره کارخانه به داخل آتش افتاد و در دم جان داد.

رئیس کارخانه سیمان کردستان در این خصوص گفت: علی رضا حق مرادی( کارگر فوت شده) از پرسنل بهره بردار این کارخانه به همراه 5 نفر دیگر از پرسنل در این محل جضور داشته اند و پس از اتمام کار نظافت این بخش به دلیل نامشخص به بخشی که ممنوعه می باشد مراجعه کرده و این حادثه تلخ روی داده است.

آتش سوزی کارگار کردستانی در کوره آتش

محمد تقی خراطی عنوان کرد: این کارگر بیش از 10 سال در کارخانه سیمان کردستان سابقه فعالت دارد و با تمام روال کار آشنا بوده و هر 2 ماه یک بار این نظافت را انجام می دادند.

وی یادآور شد: نظافت گرید کولرها از بدو ساخت کارخانه به همین روال صورت می پذیرد و در طول 25 سال که از عمر کارخانه می گذرد این اولین اتفاق به این شکل است که متاسفانه روی داده است.

رئیس کارخانه سیمان کردستان افزود: در بررسی های اولیه به نظر می رسد که این فرد بر اثر استنشاق گازهای بسیار گرم در این محل ممنوعه بیهوش و به داخل کوره افتاده است که موضوع تحت بررسی کارشناسی قرار گرفته است.

خراطی ادامه داد: پرسنل واحد ایمنی کارخانه پس از وقوع حادثه به سرعت به محل اعزام و جسد اینشان را از محل به بیرون انتقال دادند که متاسفانه قسمت بالاتنه این فرد دچار سوختگی شده بود و در همان لحظات نخستین جان خود را از دست داده بود.

وی ضمن تسلیت به خانواده این کارگر زحمتکش ابراز امیدواری کرد که با کارشناسی ها و اقدامات ایمنی که در آینده صورت خواهد گرفت دیگر شاهد وقوع این حوادث تلخ نباشیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو