پردیس احمدیه / سنی ندارم هنوز مجردم !

پردیس احمدیه / سنی ندارم هنوز مجردم !


منبع: رکنا

32

1399/11/8

14:16


پردیس احمدیه / سنی ندارم هنوز مجردم !

پردیس احمدیه یکی از بازیگران زن ایرانی با آینده ای درخشان است.

به گزارش گروه چهره ها رکنا، دنیای بازیگری ، دنیایی پرزرق و برق است که خیلی از آدم ها دوست دارند که قدم به این عرصه بگذارند. برخی از افراد با تلاش و پشتکار زیاد شانس این را پیدا می‌کنند که قدم به دنیای بازیگری بگذارند و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنند.اما برخی از افراد هم گویا شانس با آنها بیشتر یار است و درحالیکه در حوزه دیگری مشغول فعالیت بودند و هیچ وقت به بازیگر شدن هم فکر نمی کردند به این عرصه وارد شدند و اتفاقا خوش درخشیده اند. مثل پردیس احمدیه.

پردیس احمدیه کیست؟

 پردیس احمدیه ۸ تیر ۱۳۷۱ در تهران به دنیا آمد. او هنوز مجرد است و می گوید: سنی ندارم که بگویم چرا ازدواج نکردم.  او از سال ۱۳۸۶ با بازی در فیلم مقلد شیطان وارد عرصه بازیگری شد. از مشهورترین فیلم‌هایی که او در آن بازی کرده، لاک قرمز است که خود او نقش اول فیلم را بازی کرده‌است.

پردیس احمدیه در ششمین جشنواره فیلم شهر در سال ۱۳۹۶ برای فیلم لاک قرمز به عنوان بهترین بازیگر زن دست یافت. همچنین نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن در نوزدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد.

پردیس احمدیه فارغ‌التحصیل رشته (سنتور) است .وی در شهریور سال ۱۳۹۸ به جمع بازیگران فیلم سینمایی «لا مینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی پیوست.از دیگر فیلم های سینمایی که احمدیه در آن ها حضور داشته میتوان به کلاس هنرپیشگی، خانه دختر و خفگی اشاره کرد.

«لامینور» داریوش مهرجویی به جشنواره فجر 39 نمی رسد

پردیس احمدیه مهمان ،دروهمی مدیری

پردیس احمدیه بازیگر فیلم سینمایی «لاک قرمز» درباره شروع فعالیت هنری خود به مهران مدیری گفت: «خیلی اتفاقی وارد حرفه بازیگری شدم؛ انگار در سرنوشتم بود که بازیگر شوم. من در ۷ سالگی تیزر بازی کردم و در ۱۵ سالگی فیلم سینمایی «مقلد شیطان» را کار کردم. اصلاً به فکر بازیگری نبودم و فقط موسیقی را از بچگی ادامه داد ام. بعد از مدتی، به طور اتفاقی یک نفر من را برای حضور در یک تله فیلم معرفی کرد؛ سپس برای حضور در فیلم سینمایی آقای علیرضا داودنژاد دعوت به کار شدم و به کار حرفه‌ای بازیگری ادامه دادم.»

پردیس احمدیه همچنین درباره دغدغه فعلی خود در زندگی بیان کرد: «اعتقاد دارم اگر رفاه داشته باشیم، می‌توانیم بقیه چیزها را تا حدی کنترل کنیم. دغدغه امروز من بیشتر از هر زمان دیگر، معاش است؛ چرا که بیکار هستم. البته یکسری پیام‌ها به ما می‌رسد که شما بازیگر هستید و مشکلی ندارید، اما چه کسی از زندگی ما خبر دارد؟!»

بازیگر سریال تلویزیونی «یادآوری» درباره ملاک‌های ازدواجش هم گفت: «ازدواج نکرده‌ام؛ اما اولین ملاک من برای ازدواج این است که طرف مقابلم سختی کشیده باشد؛ چون خودم در زندگی با سختی بزرگ شدم. اگر با کسی ازدواج کنم که در زندگی‌اش سختی نکشیده باشد، از حرف‌های من چیزی متوجه نمی‌شود. از طرفی دوست دارم طرف مقابلم برای خودش تلاش کرده باشد و در جایگاه درستی ایستاده باشد؛ البته قیافه هم برای من مهم است، قدش هم بلند نباشد.»

1209387_326

پردیس احمدیه در فیلم مجبوریم

پردیس احمدیه با فیلم سینمایی مجبوریم به کارگردانی رضا درمیشیان در جشنواره فجر امسال حضور دارد. مجبوریم پنجمین ساخته سینمایی رضا درمیشیان است که سال 97 مقابل دوربین رفت و پردیس احمدیه با نقشی متفاوت در این فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد.

بازی در فیلم مجبوریم برای پردیس احمدیه تجربه ای موفق بود و این بازیگر جوان درباره نقشش در این فیلم گفت:فیلمی که خودم بی طاقتم برای دیدنش روی پرده... مجبوریمِ رضا درمیشیانِ درجه یک...

پردیس احمدیه در فیلم مجبوریم با بازیگران زیادی از جمله ژاله علو، فاطمه معتمدآریا ، نگار جواهریان، پارسا پیروزفر، بهمن فرمان آرا ،مجتبی پیرزاده ، بابک کریمی ، همایون ارشادی ، پریوش نظریه ، رضا بهبودی ، احمد حامد، مریم بوبانی، راموناه شاه، هوشنگ قوانلو ، مسیح کاظمی ، سپیده علی محمدی ، غزل شجاعی ، خورشید چراغی پور، مهدی نصرتی، رویا بختیاری، محمد رضا مالکی، محمد حیدری، نسیم جمشیدی، محسن خوئینی ها، حامد رحیمی نصر، حسین مسلمی، سیامک ادیب، یگانه ظرافتی ، نازی خاتمی ، شراره رنجبر ، یاسمین پازوکی ، حسام زارع مقدم ، مهناز کرباس چیان، حیدر طلوعی نیا ، سید داود مرتضوی ، سهیل قناعتی، فرهاد ریش سفیدی ، سعید اکبری ،سپهر سهرابی، علی بلوردی و... همبازی بود.

یادداشت منتقد هالیوود ریپورتر درباره فیلم «مجبوریم» رضا درمیشیان

پردیس احمدیه در فیلم لامینور

جدیدترین کار سینمایی پردیس احمدیه مربوط به بازی او در فیلم لامینور به کارگردانی داریوش مهرجویی است که محصول سال 98 است و تجربه ای دیگر برای کارگردان سنتوری است.

پردیس احمدیه در ساخته جدید داریوش مهرجویی در نقشی اصلی مقابل دوربین رفت و تصویر منتشر شده از او در فیلم لامینور یادآور نقش بهرام رادان در فیلم سنتوری است.

پردیس-احمدیه

پردیس احمدیه در فیلم لامینور با بازیگرانی چون علی نصیریان ، سیامک انصاری ، بیتا فرهی، علی مصفا ، مهرداد صدیقیان ، بهناز جعفری، کاوه آفاق ، امرالله صابری، رضا داودنژاد، دیبا زاهدی، سیامک ادیب، محمد رضا شهبانی نوری، شراره رنجبر، محمد جواد جعفرپور، مهرنوش ذوالفقاری، محمد هادی عطایی، مهدی مرتضایی، یاسمن کوزه گر، هومن بهزادی، هانا وارسته، سبحان خسروی، احمد یاوری، فرهاد ریش سفیدی، علی بلوردی و فریماه فرجامی همبازی بود.

پردیس احمدیه در فیلم سرکوب

یکی دیگر از فیلم های پردیس احمدیه در سینما مربوط به بازی او در فیلم سرکوب به کارگردانی رضا گوران است که سال 97 ساخته شد و مردادماه امسال در سینماهای کشور به نمایش درآمد.

پردیس احمدیه درباره بازی در این فیلم نوشت:حال خوب این فیلم تا ابد تو دلهامونه...

بازیگرانی چون باران کوثری، سارا بهرامی، الهام کردا، پردیس احمدیه، رویا افشار و جمشید هاشم پور در فیلم سرکوب به ایفای نقش پرداختند.

تک‌سواران خسته‌ی سینمای ایران

پردیس احمدیه در فیلم خفه گی

خفه گی به کارگردانی فریدون جیرانی یکی دیگر از تجربه های سینمایی پردیس احمدیه است که سال 95 ساخته شد.

پردیس احمدیه در فیلم خفه گی ایفاگر نقش نسیم سازگار بود و با نقش زنی که به ظاهر دارای مشکل روانی است تجربه ای جدید در دنیای بازیگری کسب کرد.

androidonlinenewsimage-1-7

پردیس احمدیه در فیلم خفه گی با بازیگرانی چون نوید محمدزاده، الناز شاکردوست، غلامحسین لطفی، احسان امانی، اسدالله یکتا ، ماهایا پطروسیان و پولاد کیمیایی همبازی بود.

پردیس احمدیه در فیلم لاک قرمز

لاک قرمز فیلمی به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی است که سال 94 ساخته شد و پردیس احمدیه در نقش اکرم در این فیلم خوش درخشید و در نوزدهمین جشن سینمای ایران نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

لاک قرمز تجربه ای موفق برای پردیس احمدیه بود و در این فلیم با بازیگرانی چون پانته آ پناهی ها، بهنام تشکر، مسعود کرامتی و رسول نقوی همبازی بود.

پردیس-احمدیه

پردیس احمدیه در خانه دختر

خانه دختر به کارگردانی شهرام شاه حسینی یکی دیگر از فیلم هایی است که پردیس احمدیه در آن به ایفای نقش پرداخته است.

پردیس احمدیه در فیلم خانه دختر ایفاگر نقش ستاره خواهر سمیرا با بازی رعنا آزادی ور است که سال 93 در این فیلم به ایفای نقش پرداخت و با بازیگرانی چون حامد بهداد، پگاه آهنگرانی، باران کوثری، رعنا آزادی، بابک کریمی، بهناز جعفری، محمدرضا هدایتی، نسیم ادبی، امیر علی نبویان، نادر فلاح، مانی شاه حسنی و رویا تیموریان همبازی بود.

دلم میخواد به کارگردانی بهمن فرمان آرا ، کلاس هنرپیشگی ساخته علیرضا داوودنژاد ، شکسته به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل و مقلد شیطان ساخته افشین صادقی دیگر فیلم های پردیس احمدیه در سینما هستند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو