یوونتوس احتمالا با دو چهره جدید مقابل اسپال قرار می گیرد

منبع: طرفداری

13

1399/11/8

14:19


یوونتوس احتمالا با دو چهره جدید مقابل اسپال قرار می گیرد

آندره آ پیرلو ممکن است بازهم از بازیکنان تیم جوانان در کوپا ایتالیا استفاده کند. 

یوونتوس در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا، امشب ساعت 23:15 به وقت تهران از اسپال میزبانی می کند و در صورت عبور از سد این تیم از سری بی، باید در نیمه نهایی به صورت رفت و برگشت به مصاف اینتر برود.

طرفداری | به گزارش اسکای ایتالیا، آندره آ پیرلو، سرمربی یوونتوس که در این فصل از چندین بازیکن جوان و تیم های پایه یوونتوس در ترکیب اصلی بیانکونری استفاده کرده، به احتمال زیاد امشب بازهم از دو چهره جدید رونمایی می کند. جانلوکا فرابوتا و مانولو پورتانووا، اولین بازیکنان جوانی بودند که پیرلو در ترکیب اصلی یوونتوس به آن ها میدان داد و سپس نوبت به رادو دراگوشین رسید تا در مرکز خط دفاعی یوونتوس، به میدان برود. در دیدار یوونتوس و جنوا در یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا، آندره آ پیرلو در ترکیب اصلی تیمش از رادو دراگوشین و وسلی استفاده کرد و در نیمه دوم، حمزه رفیعا را به میدان فرستاد که این مهاجم تونسی، گل پیروزی بخش بیانکونری در وقت های اضافه را مقابل جنوا به ثمر رساند. رفیعا این شانس را داشت که بازهم در کوپا ایتالیا بازی کند اما مصدومیتی یک ماهه، باعث شده او فعلا دور از میادین باشد. 

امشب پیش بینی می شود آندره آ پیرلو در بازی با اسپال، از الساندرو دی پاردو 21 ساله به عنوان مدافع راست و نیکولو فاجولی 19 ساله به عنوان هافبک مرکزی در ترکیب اصلی یوونتوس استفاده کند. دی پاردو و فاجولی، هر دو عضو تیم زیر 23 سال یوونتوس در سری سی هستند. ترکیب احتمالی یوونتوس برای بازی مقابل اسپال از نگاه اسکای ایتالیا به شرح زیر است:

ترکیب احتمالی یوونتوس (2-4-4)

بوفون | دی پاردو، دمیرال، دلیخت، فرابوتا | برناردسکی، فاجولی، رابیو، رمزی | کولوسفسکی، موراتا

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو