نیروی انتظامی محور امنیت و آرامش جامعه است

11

1399/11/8

14:21


نیروی انتظامی محور امنیت و آرامش جامعه است

"محمد مخبر" در حاشیه سفر به استان کردستان و در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس؛ اظهار داشت: وجود پلیس مایه آرامش و امنیت در جامعه است و مردم با مشاهده ماموران نیروی انتظامی احساس امنیت می کنند.

وی تامین امنیت برای شهروندان را از وظایف مهم حاکمیت و نظام دانست و بیان داشت: مقابله و پیشگیری از جرم و تامین امنیت مردم، فرآیندی شبانه‌روزی، مستمر و همیشگی است که در سایه تلاش و مجاهدت های پلیس در جامعه محقق می شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) با قدردانی از تلاش ها و اقدامات شایسته و هدفمند نیروی انتظامی در راستای خدمت به مردم اظهار داشت: آرامش و امنیت مردم در خانه، بازار، مدرسه، دانشگاه و هر مکان دیگر حقیقتا مدیون زحمات شبانه روزی و دلسوزانه عوامل نیروی انتظامی است.

مخبر با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی امروز به عنوان یک سازمان انقلابی در جامعه فعالیت می کند، تصریح کرد: اگر مردم کار وعبادت می کنند به یمن تصدق سر این عزیزان است.

وی عنوان کرد: مردم وقتی با مشکلی مواجهه می شوند به نیروی انتظامی مراجعه می کنند و این افتخاری برای کارکنان نیروی انتظامی است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به اهمیت احساس امنیت در جامعه خاطر نشان کرد: مردم تلاش های شبانه روزی فرزندان خود در نیروی انتظامی را می بینند و این موضوع علاوه بر ایجاد انگیزه برای کارکنان، وظیفه و مسئولیت آنان را در برقراری و حفظ امنیت پایدار دو چندان می کند.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو