گزارش تمرین پرسپولیس؛ سرخپوشان تحت ‌الشعاع قرعه ‌کشی لیگ قهرمانان آسیا

منبع: طرفداری

11

1399/11/8

14:25


گزارش تمرین پرسپولیس؛ سرخپوشان تحت ‌الشعاع قرعه ‌کشی لیگ قهرمانان آسیا

تمرین چهارشنبه سرخپوشان تحت ‌الشعاع مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان 2021 آسیا قرار داشت

پرسپولیسی ها تمرینات خود را در ورزشگاه شهید کاظمی پیگیری کردند.

به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین روز چهارشنبه سرخپوشان پایتخت از ساعت 12 در ورزشگاه شهید کاظمی و با پیگیری اعضای تیم برای قرعه‌کشی لیگ قهرمانان 2021 آسیا آغاز شد.

بازیکنان ابتدا زیر نظر مظاهر رحیم ‌پور مربی بدنساز تیم، با انجام حرکات کششی، نرمشی و دوهای کوتاه، بدن ‌ها را گرم کردند و در اختیار کادر فنی قرار گرفتند.

دروازه ‌بان ‌ها هم زیر نظر داود فنایی به تمرینات ویژه دروازه ‌بانی پرداختند.

در مرحله بعدی تمرین، بازیکنان در قالب چهار گروه به مدت 30 دقیقه به تنیس فوتبال روی آورده و پس از آن، راهی سالن شدند و به مدت 30 دقیقه به کارهای بدنسازی با وزنه پرداختند. تمرین امروز بیشتر در شرایط ریکاوری انجام شد.

کلیه بازیکنان در تمرین امروز بدون مشکل برنامه ‌های کادر فنی را اجرا کردند. محمد حسین کنعانی زاد‌گان زیر نظر کادر پزشکی بود و سید جلال حسینی نیز با نظارت کادر پزشکی تمرینات ویژه خود را انجام داد و طبق نظر کادر پزشکی، طی روزهای آینده وضعیت او برای حضور در دیدار مقابل ماشین سازی، مشخص خواهد شد.

در حاشیه تمرین امروز، اعضای تیم پرسپولیس پیگیر مراسم قرعه کشی بودند تا اطلاعاتی در خصوص حریفان خود در مرحله گروهی بدست بیاورند.پ

گفتنی است؛ تیم پرسپولیس در گروه E با تیم ‎های؛ الریان قطر، گوای هند و برنده دیدار پلی آف الوحده امارات و الزوراء عراق هم گروه است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو