پرکارترین و کم‌کارترین بازیگران فجر ۳۹ چه کسانی هستند؟

پرکارترین و کم‌کارترین بازیگران فجر ۳۹ چه کسانی هستند؟


منبع: فرارو

79

1399/11/8

14:25


الناز شاکردوست که سابقه همکاری با نرگس آبیار را دارد، امسال بار دیگر با «ابلق» در بین ۱۶ فیلم نهایی قرار گرفت و «تی تی» را هم در جشنواره دارد. پژمان جمشیدی هم در دو فیلم «خط فرضی» و «شیشلیک» بازی کرده است. این دو بازیگر از پرکارترین‌های جشنواره فجر ۳۹ هستند.

پرکارترین و کم‌کارترین بازیگران فجر ۳۹ چه کسانی هستند؟

یکی از مهمترین بخش‌های برگزاری جشنواره فیلم فجر، بخش سیمرغ بازیگران زن و مرد است که چشم مخاطبان عام و خاص را به خود می‌دوزد و دریافت آن بر پرونده کاری بازیگران به شدت تاثیرگذار خواهد بود. از سویی اینکه چه بازیگری در جشنواره پرکار و چه بازیگری کم کار است هم اهمیت ویژه‌ای دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، امسال بازیگران دو فیلمه و یا تک فیلمه هستند و مانند سال‌های قبل نمی‌بینیم که در لیست پرکارترین‌ها، بازیگری سه فیلمه و یا بالاتر باشد. در این گزارش به پرکارترین و کم کارترین بازیگران سی و نهمین جشنواره فیلم فجر می‌پردازیم.

الناز شاکردوست که سابقه همکاری با نرگس آبیار را دارد، امسال بار دیگر با «ابلق» در بین ۱۶ فیلم نهایی قرار گرفت و «تی تی» را هم در جشنواره دارد. هوتن شکیبا نیز بار دیگر «ابلق» را با آبیار تجربه کرد و در «تی تی» نیز نقش آفرینی کرده است.

جشنواره فیلم فجر ۳۹

پژمان جمشیدی هم در دو فیلم «خط فرضی» و «شیشلیک» بازی کرده است. رضا عطاران هم که در «شیشلیک» و «روشن» بازی کرده و می‌گویند نقش‌های متفاوتی را ایفا کرده است. جمشید هاشم پور هم دو فیلم «گیج گاه» و «شیشلیک» را در جشنواره امسال دارد. باران کوثری هم با «بی همه چیز» و «گیج گاه» به جمع دو فیلمه‌ها رسیده است.

امسال بهرام رادان که می‌گویند نقش متفاوتی را بازی کرده با «ابلق» در جشنواره حضور دارد. پرویز پرستویی و هدیه تهرانی هم به جشنواره آمده‌اند. کامبیز دیرباز با نقشی متفاوت در فیلم سینمایی «تک تیر انداز» پا به جشنواره گذاشته و پارسا پیروز فر بازیگر محبوب و بی‌حاشیه هم با «تی تی» در جشنواره حضور دارد.

جشنواره فجر ۳۹

امسال سحر دولتشاهی «خط فرضی» را در جشنواره دارد. سارا بهرامی که سابقه دریافت سیمرغ بلورین جشنواره را دارد، با «روشن» در جشنواره حضور خواهد داشت و فرهاد اصلانی با «ستاره بازی» می‌درخشد. محسن تنابنده و فاطمه معتمد آریا هم با «روزی روزگاری آبادان» در جشنواره هستند. حامد بهداد هم در فیلم «گیج گاه» با حال و هوای دهه هفتادی‌ها نقش آفرینی کرده است.

جشنواره فجر ۳۹

با نگاهی به لیست بازیگران و فیلم‌هایی که دارند، می‌توان متوجه این موضوع شد که افرادی، چون پرویز پرستویی، بهرام رادان، محسن تنابنده، کامبیز دیرباز و رضا عطاران رقابت بیشتری برای دریافت سیمرغ دارند و در بین خانم‌ها هدیه تهرانی و الناز شاکردوست اینگونه خواهند بود.

با این حال، تمام صحبت‌ها درباره برنده سیمرغ بلورین سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، همه حدس و گمان است. اینکه کدام بازیگر در نهایت برنده سیمرغ بلورین خواهد شد نیاز به صبر و زمان دارد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو