کشف 15 میلیاردی کالای قاچاق از یک منزل مسکونی

28

1399/11/8

14:27


کشف 15 میلیاردی کالای قاچاق از یک منزل مسکونی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی ولی پور گودرزی" در توضیح این خبر بیان داشت: در پی شکایت های مردمی مبنی بر تردد مشکوک تعدادی خودرو به طور شبانه در منزلی مسکونی در محدوده خیابان دولتی و جابه جایی تعداد فراوانی کیسه، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: بررسی های اولیه نشان از این داشت، مالک منزل مسکونی با تغییر کاربری منزلش تبدیل به کارگاه کرده و بسته هایی از غذای های دام و طیور از این کارگاه به بیرون توزیع می شود.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ابراز داشت: مراقبت های ویژه پلیسی از محل کارگاه آغاز تا اینکه روز گذشته با هماهنگی های قضائی تیمی از کارآگاهان این پلیس  به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند ضمن دستگیری  مالک کارگاه،  ۸۲۵ کیلو پودر مکمل دام و طیور خارجی قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای قانونی، ۳ دستگاه بسته بندی و لیبل زن ، ۱۴ بسته لیبل و ۲ عدد مهر کشف کنند.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه  متهم به جرم ارتکابی مبنی بر تهیه کالای قاچاق اعتراف کرد، افزود: متهم در خصوص دستگاه های بسته بندی مستقر در کارگاه اظهار داشت، پودرهای مکمل را در بسته بندی های جدید به مرغداری ها و پرنده فروشی ها توزیع می کردیم.

وی در پایان اضافه کرد: متهم به همراه اموال مکشوفه به پلیس امنیت اقتصادی انتقال و کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 15 میلیارد ریال اعلام کرده اند.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو