این سهام بالاترین سود را امروز داشت

9

1399/11/8

14:37


امروز سهامداران شرکت‌های سیمان دورود، سیمان بهبهان و خدمات انفورماتیک در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سیمان لار سبزوار، کی بی‌سی و فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

این سهام بالاترین سود را امروز داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۷هزار و ۲۹۶واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۰۷هزار و ۷۳۶واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۰میلیارد و ۸میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۱۱هزار و ۴۰۴میلیارد تومان در یک میلیون و ۲۳۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان دورود، سیمان بهبهان و خدمات انفورماتیک بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های ایران ترانسفو، نوش مازندران و صنایع شیمیایی سینا بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۱۸۶میلیون ورقه به‌ارزش ۱۲هزار و ۲۶۵میلیارد تومان در ۴۹۴هزار نوبت، آیفکس ۷۹واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۸۲۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سیمان لار سبزوار، کی بی‌سی و فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران کرمان، بیمه کوثر و قاسم ایران بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

 

منبع: تسنیم

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو