تمریناتی که بالاخره سپاهان را به سه امتیاز رساند (عکس)

منبع: ورزش 3

13

1399/11/8

14:38


کار کردن روی ضربات ایستگاهی و به ویژه ضربات کرنر یکی از تاکتیک‌های همیشگی تیم فوتبال سپاهان در تمرینات این تیم به شمار می رود.

تمریناتی که بالاخره سپاهان را به سه امتیاز رساند (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، پیروزی سپاهان مقابل نفت آبادان که این تیم را 22 امتیازی کرد و هم امتیاز با استقلال در رده دوم جدول رده بندی قرار داد، نه روی یک اتفاق که براساس یک کار تمرین شده به دست آمد.


شاگردان محرم نویدکیا در روزهای ابتدایی فصل ضعف زیادی روی ضربات ایستگاهی داشتند و بخشی از 14 گلی که این تیم تا پایان هفته دوازدهم مسابقات دریافت کرده، روی ضربات ایستگاهی بوده؛ اما همانطور که شاهد رشد تیم محرم نویدکیا در عرصه‌های مختلف بوده‌ایم، در استفاده از ضربات ایستگاهی و به خصوص کرنر نیز این تیم رشد محسوسی داشته و در مقابل نفت آبادان روی یک ضربه کرنر سه امتیاز نصیب طلایی پوشان اصفهانی شد.

 

تمریناتی که بالاخره سپاهان را به سه امتیاز رساند (عکس)


معمولا تمرین و تکرار ارسال از کناره ها و ضربات کرنر، یکی از بخش های ویژه تمرینات سپاهان به شمار می رود؛ آنها بازیکنان متبحری در ارسال‌ها دارند و سروش رفیعی، محمدرضا خلعتبری، امید نورافکن و دانیال اسماعیلی فر ارسال های کرنر و ضربات ایستگاهی را با مهارت خاصی انجام می دهند. در سوی دیگر حضور بازیکنان سرزنی نظیر استنلی کی روش، محمدرضا مهدی زاده، نژاد مهدی،عزت پروقاز و .. شرایط این تیم در استفاده از توپ های هوایی را هم بهتر کرده است.

 

تمریناتی که بالاخره سپاهان را به سه امتیاز رساند (عکس)


معمولا مهدی زاده یکی از شاخص ترین بازیکنان تیم در زدن ضربات سر در محوطه جریمه در تمرینات به شمار می رود و سروش هم یکی از دقیق ترین ارسال کننده های تیم؛ زوجی که شروع کننده و خاتمه پخش گلی بودند که روی یک کرنر در دقیقه 88 حکم به برتری شاگردان محرم نویدکیا مقابل سیروس پورموسوی داد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو