محمود کلهر: پرسپولیس می‌تواند به راحتی از گروهش صعود کند

منبع: طرفداری

11

1399/11/8

14:42


محمود کلهر: پرسپولیس می‌تواند به راحتی از گروهش صعود کند

محمود کلهر گفت: الریان تیم بسیار خوبی است و خلیل‌زاده هم در این تیم فوق‌العاده کار کرده است اما شک نداشته باشید که پرسپولیس قوی‌تر از این تیم است و مشکلی مقابل آنها نخواهد داشت

محمود کلهر معتقد است سرخ های تهرانی به راحتی از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا صعود می کنند.

به گزارش طرفداری، محمود کلهر درباره قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا به تسنیم گفت:

خوشبختانه پرسپولیس در گروه بسیار خوبی قرار گرفت و اگر قرار باشد مسابقات به صورت متمرکز برگزار ‌شود این موضوع به نفع پرسپولیس و تیم‌های ایرانی است که می‌توانیم از امکانات فوق‌العاده کشورهای قطر و امارات استفاده کنیم. این تیم تجربه خوبی از لیگ قهرمانان فصل گذشته دارد و می‌تواند با شرایط خوبی در این مسابقات حضور پیدا کند.

کلهر ادامه داد:

پرسپولیس می‌تواند به راحتی از گروهش صعود کند ولی قطعا در مراحل بعدی کار سختی خواهد داشت. سرخپوشان اگر بدون حاشیه در لیگ قهرمانان حاضر شوند قطعا موفق می‌شوند. در حال حاضر شرایط پرسپولیس بد نیست و اگر بتوانند کیفیت فنی‌شان را در سطح خوب حفظ کنند، تیم گل‌محمدی می‌تواند موفقیت سال گذشته‌اش را در آسیا تکرار کند. با توجه به افزایش تیم‌ها و صعود تیم اول از گروه، پرسپولیس شانس بالایی دارد که به عنوان تیم اول به مرحله بعدی راه یابد.

بازیکن پیشین پرسپولیس در واکنش به همگروهی با تیم شجاع خلیل‌زاده گفت:

الریان تیم بسیار خوبی است و خلیل‌زاده هم در این تیم فوق‌العاده کار کرده است اما شک نداشته باشید که پرسپولیس قوی‌تر از این تیم است و مشکلی مقابل آنها نخواهد داشت. تیم‌های ایرانی در آسیا با یک مشکل روبه‌رو هستند و آن هم اشتباهات فردی است. پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست و سال گذشته با وجود اینکه در یک قدمی قهرمانی آسیا بود با اشتباهات فردی در فینال بازنده شد. باید این ضعف را برطرف کنیم تا بدون دغدغه در آسیا بازی کنیم. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو