قرار دوباره آسیایی ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان

منبع: طرفداری

20

1399/11/8

14:47


قرار دوباره آسیایی ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان

پس از قرعه کشی تیم های حاضر لیگ قهرمانان آسیا، چند تیم باز هم با یکدیگر روبرو می شوند که مهم ترین آنها را می توان الاهلی و استقلال در گروه سوم و السد و النصر در گروه چهارم دانست

به گزارش طرفداری، تیم های حاضر در بازی های لیگ قهرمانان آسیا ساعتی پیش قرعه کشی شد و حالا تیم های حاضر در این رقابت ها رقبای خود را شناختند. در میان تیم هایی که در گروه های پنج گانه حضور پیدا کردند چند تیم باز هم با همان هم گروهی های سال قبل روبرو خواهند شد.

گروه اول – الهلال عربستان و شباب الاهلی امارات

دو تیم از گروه اول این بازی ها نیز همان تیم هایی هستند که در لیگ قهرمانان  2020 در گروه دوم بازی ها قرار داشتند. الهلال عربستان و شباب اهلی امارات این دو تیم هستند که باز هم با هم همگروه شده اند. البته رقابت های فصل قبل تیم الهلال عربستان به دلیل تعداد بالای 10 بازیکن کرونایی مجبور به کناره گیری از رقابت ها شد تا بازی های این گروه نیز در نهایت به صورت سه تیمی به پایان برسد. به غیر از این دو تیم، شهرخودرو ایران و پاختاکور ازبکستان دیگر تیم ها بودند اما حالا استقلال دوشنبه و یک تیم از میان دو تیم الغرافه و نماینده ازبکستان به گروه می پیوندند.

گروه سوم – استقلال و الاهلی عربستان و الشرطه عراق

این گروه را می توان جالب ترین گروه در میان گروه های این دوره از رقابت ها دانست چرا که سه تیم از چهار تیم حاضر در گروه اول دقیقا همان هایی هستند که سال قبل نیز در همین گروه بودند. استقلال و الاهلی و الشرطه سه تیم اصلی این گروه در لیگ قهرمانان آسیا 2020 بود چرا که تیم الوحده امارات از این رقابت ها کنار کشید و این گروه به صورت سه تیمی بازی های خود را برگزار کرد و در نهایت این تیم الاهلی و استقلال بودند که از گروه خود صعود کردند. به این ترتیب گروه سوم بازی ها دقیقا همان گروه اول سال قبل است که حالا در قرعه کشی انجام شده تیم الدحیل قطر جانشین الوحده امارات شده است.

گروه چهارم – السد قطر، النصر عربستان

گروه چهارم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2021 دو تیم السد و النصر را در خود دارد که سال قبل نیز با هم بودند. گروه چهارم فصل قبل البته تیم های سپاهان و العین امارات را نیز در خود داشت که امسال باید تیم الوحدات اردن و برنده دیدار فولاد ایران و العین امارات جانشین آنها خواهند بودند. البته که در دیدار پلی آف مربوط به این گروه بین دو تیم العین امارات و فوتبال ایران آرزو می کنیم تا تیم ایرانی راهی مرحله گروهی این رقابت ها شود اما در صورتی که این اتفاق نیفتد هم تیم العین سومین تیم گروه خواهد بود به مانند سال گذشته و در آن صورت می توان گفت سه تیم از چهار تیم حاضر در این بازی ها همان تیم های لیگ قهرمانان آسیا 2020 خواهند بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو