طرح های فرهنگی مصباح توطئه های فرهنگی را خنثی می کند

منبع: رکنا

15

1399/11/8

14:49


طرح های فرهنگی مصباح توطئه های فرهنگی را خنثی می کند

به گزارش رکنا و به نقل از ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در اولین همایش سراسری طرح های مصباح نیروی هوایی ارتش با تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین(س)، اظهار کرد: حضرت ام البنین(س) در کنار حضرت زینب (س) یکی از پیام آوران واقعه بزرگ عاشورا بودند و با صبر و بردباری و روشنگری‍های خود نقش عظیمی در بصیرت جامعه ایجاد کردند، ولی مهم ترین و اصلی ترین مشخصه آن بانوی بزرگوار و فرزند برومندش قمر بنی هاشم ابوالفضل العباس (ع)، ولایت مداری محض و پیروی از امام زمان خود است.

وی در ادامه با اشاره به طرح‍های فرهنگی مصباح، افزود: سه طرح مصباح سربازان وظیفه، همسران و فرزندان کارکنان، زیرساخت و پایه طرح های دیگر مصباح است و هرگونه سرمایه گذاری در این سه بخش، منجر به تقویت طرح های دیگر و افزایش اثربخشی آن ها خواهد شد.

امیر سرتیپ نصیرزاده ادامه داد: توجه به سربازان جوان و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات آنان از مهم ترین و اساسی ترین اهداف ما در طرح های مصباح و از مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است و علاوه بر جشنواره‍های سرباز و کلاس های عقیدتی درنظر گرفته شده، باید با برنامه ریزی دیدارهای چهره به چهره و شناخت ذائقه نسل جوان و برنامه ریزی متناسب، به رفع ابهامات آن ها بپردازیم.

وی تصریح کرد: انتخاب همسر صالح و شایسته یکی از مواردی است که اثربخشی طرح های مصباح را افزایش خواهد داد و توصیه من به کارکنان جوان نیروی هوایی ارتش انتخاب همسر شایسته و تشکیل خانواده است و در این زمینه تمام تلاش ما بر فراهم کردن مقدمات ازدواج آنان است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: به لطف خدا اقدامات بزرگ و موثری در زمینه طرح های مصباح انجام شده است و کارهای بسیاری نیز در آینده انجام خواهد شد. طرح‍های فرهنگی مصباح با هدف خنثی کردن توطئه های فرهنگی دشمنان و نقش بر آب کردن نقشه های آنها در حال اجراست.

همچین در پایان این مراسم بمناسبت سالروز وفات حضرت ام‍البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، از خانواده های معظم شهیدان رضا صادقی مهر، مظاهر رضائیان و محمد اسماعیل قربانی اصل تجلیل بعمل آمد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو