مهدی قائدی: برای قدردانی از همسرم، یک جشن تولد کوچک گرفتم!

منبع: طرفداری

17

1399/11/8

14:56


مهدی قائدی: برای قدردانی از همسرم، یک جشن تولد کوچک گرفتم!

مهدی قائدی در خصوص جشن تولد همسرش گفت: با توجه به کرونا یک جشن تولد کوچک بود و می‌خواستم به نوعی قدردان زحمات او باشم

مهدی قائدی می گوید جشن تولد همسرش لاکچری نبوده است.

به گزارش طرفداری، مهدی قائدی، مهاجم آبی های تهرانی در خصوص مسائل مختلفی مثل آخرین وضعیت این تیم، اول شدن در نظرسنجی AFC و شایعه پیشنهاد از تیم های خارجی صحبت هایی را با خبر ورزشی انجام داده است.

از سوی کاربران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان جوان اول فوتبال آسیا در سال ۲۰۲۰ انتخاب شدی. چه حسی داری؟ 

خب این برایم خوشحال‌کننده است. تشکر می‌کنم از کسانی که به من رأی دادند اما بی‌تعارف اگر بازی من در لیگ قهرمانان آسیا به چشم آمد به خاطر تلاش هم‌تیمی‌هایم بود و من زحمات بچه‌ها را تکمیل می‌کردم و به نوعی می‌گویم این افتخار برای استقلال است نه برای من. کاش استقلال به مرحله بالاتر صعود می‌کرد و این افتخار نصیب من نمی‌شد اما خوشبختانه فوتبال ادامه دارد و ما باز هم فرصت خواهیم داشت که دست به ماجراجویی بزنیم. 

به سایپا باختید!

بله متأسفانه. ما با همه وجود و تلاش بازی کردیم و اصلاً نمی‌خواستیم این اتفاق رخ دهد. کادر فنی به خوبی این باخت را آنالیز کرده و نکات لازم را به ما یادآوری کرده‌اند. دیگر به باخت به سایپا فکر نمی‌کنیم. نگاه ما الان به بازی بعدی است. کما اینکه اگر این بازی را می‌بردیم باز هم باید نتیجه آن را فراموش می‌کردیم. خوشبختانه الان در صدر جدول قرار داریم. این اتفاق خوبی است که با وجود باخت در صدر هستیم اما نباید اجازه دهیم این اتفاقات تکرار شود چون همیشه این‌طور نخواهد شد که با وجود باخت در صدر جدول بمانیم. 

صحبت از حضور تو در تیم‌های خارجی است اما باشگاه اعلام کرده در ترکیب تیم باقی می‌مانید. 

من با باشگاه قرارداد دارم و باشگاه در این زمینه تصمیم‌گیرنده است و من هم تابع تصمیم باشگاه خواهم بود. 

جشن تولدی که برای خانمت گرفتی بسیار لاکچری بود!

نه، با توجه به کرونا یک جشن تولد کوچک بود و می‌خواستم به نوعی قدردان زحمات او باشم. خوشبختانه با حضور او در زندگی‌ام شرایط فنی‌ام روز به روز پیشرفت کرده. او به خوبی به من روحیه می‌دهد و مشوق من است که در فوتبال روز به روز پیشرفت کنم و می‌خواستم به نوعی از زحماتش قدردانی کرده باشم. 

آیا استقلال قهرمان لیگ برتر می‌شود؟ 

به امید خدا. ما کم نخواهیم گذاشت. البته دفعه پیش هم گفتم ما الان به بازی بعدی فکر می‌کنیم نه قهرمانی در لیگ برتر. 

و تو چند تا گل برای استقلال می‌زنی؟ باز هم ۱۰ تا؟ 

سعی می‌کنم بیشتر از فصل گذشته برای استقلال گلزنی کنم. البته موفقیت استقلال برایم مهمتر است. من پاس گل دادن را هم دوست دارم و حتی اگر تعداد گل‌هایم کمتر از فصل گذشته باشد اما استقلال به قهرمانی در لیگ برتر برسد برای من راضی‌کننده خواهد بود.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو