حمید درخشان: پرسپولیس برای صعود از گروهش مشکلی ندارد

منبع: طرفداری

9

1399/11/8

14:56


حمید درخشان: پرسپولیس برای صعود از گروهش مشکلی ندارد

حمید درخشان می گوید استقلال در گروهش کار بسیار دشواری دارد، اما امیدوارم با یک برنامه ریزی درست بتواند سربلند از این مرحله بیرون بیاید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره قرعه تیم های ایرانی لیگ قهرمانان آسیا 2021 صحبت کرد.

به گزارش طرفداری، حمید درخشان در خصوص قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و شرایط گروه E که تیم پرسپولیس در آن قرار دارد به میزان گفت:

خوشبختانه باتوجه به اینکه پرسپولیس در سید یک قرار داشت، می‌شد پیش بینی کرد که این تیم در گروه آسان‌تری نسبت به سایر تیم‌های ایرانی قرار بگیرد. به نظرم پرسپولیس برای صعود از این گروه مشکل خاصی ندارد و جدی‌ترین حریفش تیم الریان قطر است.

وی درباره حضور شجاع خلیل‌زاده در تیم الریان قطر خاطرنشان کرد:

الریان تیم خوبی است، اما پرسپولیس بسیار قدرتمندتر بوده و فکر نکنم مقابل این تیم قطری هم مشکلی داشته باشد. خلیل‌زاده هم بازیکن حرفه‌ای است و درحال حاضر در این تیم عضویت دارد و برایش در این مسابقات آرزوی موفقیت می‌کنم. معتقدم پرسپولیس برای اثبات چندباره قدرتش در آسیا باید از سد تمامی تیم‌ها بگذرد و توانایی این کار را هم دارد.

این پیشکسوت فوتبال ایران درباره گروه سختی که استقلال قرار گرفته و همچنین وضعیت گروه تیم‌های تراکتور و فولاد خوزستان، اظهار کرد:

به نظرم استقلال در این گروه کار بسیار دشواری دارد، اما امیدوارم با یک برنامه ریزی درست بتواند سربلند از این مرحله بیرون بیاید. تراکتور هم در گروه خوبی قرار دارد و این تیم درصورتی که کمی با دقت و باهوش عمل کند شانس صعود به دور حذفی را دارد، اما در گروه تیم فولاد تیم‌های قدرتمند النصر عربستان و السد قطر حضور دارند و کار جواد نکونام سخت است.

درخشان در پایان با اشاره به نیاز پرسپولیس به تقویت در پست‌های مختلف، گفت:

من هم کاملا با تقویت پرسپولیس موافقم و باید در خط دفاعی و خط حمله بازیکنان موثری به تیم اضافه شوند. درحال حاضر صحبت‌هایی درخصوص اضافه شدن مهدی ترابی و ایمان سلیمی شنیده‌ام که هر دو این بازیکنان می‌توانند در ادامه فصل بسیار به پرسپولیس کمک کنند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو