واکنش مسی به ادعای جنجالی شبکه فرانسوی

منبع: ورزش 3

12

1399/11/8

15:21


دو شب پیش در کانال پلاس فرانسه ادعا شد که مسی و خانواده اش در حال یادگیری زبان فرانسوی هستند.

واکنش مسی به ادعای جنجالی شبکه فرانسوی

به گزارش "ورزش سه"، از قرارداد لئو مسی با بارسا کمتر از 6 ماه دیگر باقیمانده و او همین حالا هم می تواند با هر باشگاهی وارد مذاکره شود. مسی ماه گذشته در یک مصاحبه تایید کرد که تا پایان فصل برای تصمیم گیری در مورد آینده اش صبر خواهد کرد و نامزدهای ریاست بارسا خوشبین هستند که در صورت انتخاب، مسی را برای تمدید متقاعد کنند. گفته می شود سیتی یا پی اس جی مقصد بعدی مسی در صورت جدایی خواهد بود.

 

 

واکنش مسی به ادعای جنجالی شبکه فرانسوی

 

 

دوشنبه شب در کانال پلاس فرانسه جفری گارتیه ادعای جالبی را مطرح کرد؛ اینکه لیونل مسی، همسر، فرزندان و تمام خانواده اش در حال یادگیری زبان فرانسه هستند. او گفت که اگر قرار است مسی از بارسا به سیتی برود، پس به چه دلیل در حال یادگیری فرانسه است و اینطور نتیجه گرفت که مقصد بعدی او پاری سن ژرمن خواهد بود. گارتیه همچنین عنوان داشت که این اطلاعات از یک منبع نزدیک به مسی که بسیار قابل اعتماد است، به وی رسید و در آن جای تردید نیست.

 

 

Garétier :

 

 

امروز نشریه اسپورت در پی طرح این ادعا گزارش داد که پس از تماس با مسی و اطرافیانش به این قطعیت رسیده که ادعای مطرح شده توسط گارتیه کاملا نادرست است و نه مسی و نه هیچیک از اعضای خانواده اش در حال یادگیری زبان فرانسه نیستند. اسپورت نوشته است که مسی هیچ مذاکره ای با پی اس جی نداشته و پیشنهادی نیز از این باشگاه دریافت نکرده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو