همگروهی های پرسپولیس در لیگ های داخلی چه وضعیتی دارند؟

منبع: طرفداری

10

1399/11/8

15:36


همگروهی های پرسپولیس در لیگ های داخلی چه وضعیتی دارند؟

نگاهی به حریفان پرسپولیس در گروه E لیگ قهرمانان آسیا نشان می دهد گل محمدی و شاگردانش مشکل خاصی برای صعود به مرحله بعد ندارند. هرچند در جدول رده بندی لیگ های داخلی، ضعیف ترین جایگاه را بین تیم های هم گروه دارند

پرسپولیس حریفان خود را در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا شناخت.

به گزارش طرفداری، پرسپوليس ايران در گروه E ليگ قهرمانان آسیا بايد با تیم های الريان قطر، گوای هند و برنده پلی آف الوحده امارات و الزورای عراق بازی كند. بی شک جدال شجاع خلیل زاده با هم تیمی های سابقش جذاب ترین نکته این گروه است. اگرچه الریان قطر فصل را خوب شروع نکرد اما بعد از حضور لوران بلان پوست انداخت و به یکی از تیم های قدرتمند لیگ ستارگان قطر تبدیل شده، تا جایی که الریان حالا مدعی کسب سهمیه است. تیم الریان در حال حاضر با 25 امتیاز از 15 بازی قبلی خود در رتبه چهارم لیگ قطر قرار دارد.

گوای هند دیگر تیم حاضر در این گروه است كه  فصل قبل قهرمان هند شد اما اين فصل در رده سوم قرار گرفته است. این تیم در فصلی كه مومبای سيتی عالی کار کرده و حضور فوق العاده ای داشته، اميدی برای قهرمانی ندارد چرا که فاصله دو تيم ده امتياز است.

بين تيم های پلی آف هم الزورا در رده دوم لیگ کشور عراق است و یک امتياز كمتر از قواء الجويه دارد. دیگر تیم حاضر در پلی آف الوحده امارات است که به هیچ وجه فصل خوبی نداشته و تا به این جای کار در رتبه هفتم لیگ امارات قرار گرفته است. الوحده با توجه به فاصله امتيازی، شانس بسیار كمی برای گرفتن سهميه دارد. اين تيم 19 امتيازی است و بنی ياس آخرين تيم منطقه سهميه، 26 امتياز دارد.

گفتنی است پرسپولیس نیز با انجام 10 بازی و 2 بازی کمتر نسبت به بقیه تیم ها در رتبه نهم جدول لیگ برتر فوتبال ایران حضور دارد که از نظر جایگاه جدولی در لیگ های داخلی بین تیم های حاضر در گروه، وضعیت بدتری نسبت به بقیه دارد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو