پیروانی:می‌خواهیم میزبان متمرکز گروه‌مان باشیم

منبع: ورزش 3

14

1399/11/8

15:57


مدیر تیم پرسپولیس بعد از قرعه کشی لیگ قهرمانان در فصل 2021 به شرایط دیگر تیم‌های حاضر در گروه پرسپولیس پرداخت.

پیروانی:می‌خواهیم میزبان متمرکز گروه‌مان باشیم

به گزارش "ورزش سه"، افشین پیروانی که در فصل گذشته در پرسپولیس توانسته بود جواز حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد و با توجه به تلاش برای دریافت خروجی بازیکنان برای حضور در قطر و همچنین ماجرای بخشودگی کارت قرمز سیامک نعمتی، عملکردی تاثیرگذار داشت، بعد از انجام قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان و حضور پرسپولیس در گروه پنجم این رقابت‌ها به سایت رسمی باشگاه گفته است: با توجه به قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا 2021 باید بگویم و تاکید کنم که در این رقابت‌ها، حریف آسان وجود ندارد. تیم‌ها همه قابل احترام هستند و نمی‌شود هیچ تیمی را دست کم گرفت. تیمی که به نمایندگی کشوری می‌آید حتما خوب است و یک سری قابلیت‌ها دارد. چون تجربه چندین و چند ساله داریم، می‌گوییم، حریف آسان وجود ندارد. باید خیلی خوب تدارک ببینیم و خیلی خوب باشیم تا بتوانیم موفقیت‌ها و افتخارات سال‌های گذشته را کامل کنیم.

 

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه با شرایط دیگر تیم‌ها گفته: قدرت‌های فوتبال آسیا با تدارک ویژه و هزینه‌های نجومی در رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند. راه پیدا کردن به فینال واقعا دشوار است و کار خیلی سختی است. با کوچکترین اشتباه از دور خارج می‌شوید. برای رسیدن به این موقعیت باید خیلی بهتر از قبل تدارک ببینیم چون رقبا، نگاه ویژه‌ای به ما خواهند داشت. خود را برابر تیمی می‌بینند که در سه فصل گذشته، دو بار قهرمان غرب آسیا شده و به فینال رسیده است. حتما تدارک آنها نیز ویژه‌تر خواهد بود.

 

افشین پیروانی در پایان گفت: تیم، باشگاه و هواداران همه باید دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس به آن چه که لیاقتش را دارد برسد. در مورد بحث میزبانی هم باید بگویم، قطعا ما هم دلمان می‌خواهد میزبان بازی‌های متمرکز مرحله گروهی باشیم ولی بحث امکانات وجود دارد که یکی از بدیهی‌ترین آنها VAR است. به این ترتیب امکانی برای میزبانی نیست.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو