خانم گل ایرانی جام ملت های آسیا؛ پنجمین فوتسالیست سال دنیا 2020

منبع: طرفداری

14

1399/11/8

16:01


خانم گل ایرانی جام ملت های آسیا؛ پنجمین فوتسالیست سال دنیا  2020

گلزن تیم مس رفسنجان توانست عنوان پنجمین فوتسالیست سال دنیا از سایت فوتسال پلنت را از آن خود کند

به گزارش طرفداری، خانم گل رقابت های جام ملت های آسیا پس از حضور در میان 10 نامزد نهایی رسیدن به عنوان بازیکن برتر سال 2020، حالا خود را در رده پنجم بهترین های دنیا می بیند.

فاطمه اعتدادی که در رقابت های لیگ برتر اخیر موفق شد برای سومین بار به عنوان خانم گل رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان ایران دست پیدا کند در جام ملت های آسیا نیز علاوه بر رسیدن به عنوان قهرمانی، سابقه این افتخار یعنی خانم گلی در سطح آسیا را نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده است. او سال ۱۳۹۵ در مسابقات قهرمانی آسیا به همراه تیم ملی موفق شد جام قهرمانی را از آن خود کند و در این تورنمنت ۹ گل به ثمر برساند. اعتدادی پس از موفقیت در مسابقات آسیایی به همراه تیم ملی راهی گواتمالا شد تا در مسابقات جام جهانی کوچک حضور یابد، اما تیم ایران در این رقابت‌ها تنها با شکست ژاپن عنوان هفتمی جهان را از آن خود کرد. او در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ در پی کناره‌گیری تیم دانشگاه آزاد از لیگ به تیم مس رفسنجان پیوست.

اعتدادی در حالی در رده پنجم بهترین های فوتسال بانوان دنیا قرار گرفت که آماندا لیزا دی اولیویرا کریسوستومو معروف به آماندینیا، فوتسالیست برزیلی دنیا با اختلاف امتیازی فاحش نسبت به دیگر بازیکنان زن دنیا در رده اول قرار دارد. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو