فراخوان ایده های رفع آسیب‌های اجتماعی اعلام شد

منبع: حوزه

11

1399/11/8

16:05


حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی بوشهر از اجرای طرح ملی «طواف» در ۵ محور آسیب‌های ‌اجتماعی در سطح استان خبر داد.

فراخوان ایده های رفع آسیب‌های اجتماعی اعلام شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری، ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: طرح ملی «طواف» در ۵ محور آسیب‌های‌ اجتماعی شامل: خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری و حاشیه‌نشینی و مناطق محروم و در دو بخش ایده‌ها و اقدامات فرهنگی اجرا می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه تمامی طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی که در کمیته‌های استانی وصول می‌شود، در بانک اطلاعات طرح‌های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت کشور ثبت و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: دریافت و جمع‌آوری طرح‌های پیشنهادی توسط کمیته استانی تا ۱۳ بهمن‌ماه ادامه دارد.

وی همچنین با اشاره به جوایز این رویداد ملی، اضافه کرد: به هر طرحی که در کمینه ستاد مرکزی حائز ۸۰ تا ۱۰۰ امتیاز باشد به‌عنوان طرح برتر انتخاب شده و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جایزه تعلق می‌گیرد و به طرح‌هایی که حائز ۶۰ تا ۸۰ امتیاز شوند، مبلغ ۷۰ میلیون ریال جایزه نقدی اعطاء می‌شود.

حجت‌الاسلام طاهری با بیان اینکه این طرح‌ها به کارگروه اجتماعی وزارت کشور، دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برای حمایت و اجرا در سطح ملی ارجاع می‌شود، افزود: از تمامی اساتید حوزه و دانشگاه، صاحب‌نظران، مدیران و کارشناسان فرهنگی، مسئولان و اعضای موسسات قرآنی و کانونهای فرهنگی تبلیغی، و دغدغه‌مندان عرصه‌ی گام دوم انقلاب دعوت می‌شود که در این رویداد ملی شرکت کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در پایان تأکید کرد: برای مشاهده فرم‌های مورد نیاز، سنجه‌های گزینش طرح‌های پیشنهادی و جدول معیارهای ارزیابی و پایش اولیه به واحد آموزش و پژوهش اداره کل و یا دفاتر ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان مراجعه کرده و در تماس باشند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو