خرید یوسی پابجی موبایل از موجو شاپ

منبع: فرارو

27

1399/11/8

16:06


خرید یوسی پابجی موبایل از موجو شاپ

بازی پابجی موبایل جزو بهترین بازی های اندروید و بتل رویال می باشد که زمانی که این بازی برای نسخه های اندروید در دسترس قرار گرفت توانست سر و صدای بسیار زیادی کند و این که جوایز بسیار ارزنده‌ای را در رابطه با بهترین بازی های موبایلی توانست از آن خود کند.

در بازی پابجی موبایل شما باید با سایر بازیکنان در سراسر جهان به رقابت بپردازید و همین امر باعث چندبرابر شدن جذابیت و محبوبیت این بازی در نزد کاربران شده است، در ادامه با من همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی پابجی موبایل در اختیار شما قرار دهم.

 گیم پلی بازی پابجی موبایل

بازی بدین شکل آغاز می شود که شما باید از یک هواپیما به بیرون بپرید و در یک منطقه فرود بیاید پس از اینکه در منطقه مورد نظر فرود آمده اید باید به رقابت با سایر بازیکنان بپردازید و هدف اصلی بازی پابجی موبایل این است که شما جزو بازماندگان هر رقابتی که شرکت می کنید، باشید. لازم به ذکر است که شما میتوانید بازی را بصورت گروهی و انفرادی اجرا کنید.

 مپ ها

در بازی پابجی موبایل شما می توانید در مناطق مختلف فرود بیایید یعنی مپ ها و نقش های متفاوتی در این بازی برای شما در دسترس قرار گرفتند که هر یک از آنها دارای مناطق مختلفی هستند و شما با توجه به سطح بازی خود تصمیم می گیرید که در چه منطقه‌ای فرود بیاید. اگر جزو بازیکنان مبتدی هستید به شما توصیه می کنم که در مناطق خلوت و مناطقی که تعداد بازیکنان کمتری وجود دارند فرود بیاید.

ماموریت های هفتگی

 یکی از آیتم هایی که در بازی پابجی موبایل بازیکنان می توانند با استفاده از آن ساعت بازی خود و تجربیات خود را ارتقا دهند شرکت در ماموریت های هفتگی میباشد، در واقع بازیکنان با شرکت در ماموریت های هفتگی علاوه بر این که می‌توانند تعداد جوایز و پاداش های خود را افزایش دهند تجربیات خود را نیز می‌تواند افزایش دهند و از طرف می توانند تاکتیک ها و استراتژی های متفاوتی را امتحان کنند و از طریق آزمون و خطا خود را به یکی از بازیکنان حرفه‌ای تبدیل کنند.

 خرید یوسی بازی پابجی موبایل

بازیکنان می توانند از طریق خرید یوسی بازی پابجی موبایل  سطح بازی خود را تا حد قابل توجهی ارتقا دهند در واقع یوسی همان پول درون برنامه ای می باشد که شما با استفاده از آن به راحتی می توانید از فروشگاه بازی خرید کنید و آیتم های متفاوتی را برای خود فعال کنید، شما می توانید برای خرید یوسی ارزان فروشگاه اینترنتی موجو شاپ یکی از معتبرترین فروشگاه های پرداخت درون برنامه ای بازی های اندرویدی است مراجعه کنید.

خرید یوسی پابجی موبایل از موجو شاپ

 سلاح های متفاوت

 در بازی پابجی موبایل شما می توانید سلاح های متفاوتی را برای تمامی موقعیت هایی که درون آنها قرار می گیرید استفاده کنید در واقع طراحان بازی پابجی موبایل به خوبی به نیازهای تمامی کاربران خود توجه کرده‌اند و برای تمامی موقعیت ها منظور موقعیت هایی از قبیل:  رقابت‌های برد نزدیک و یا رقابت های دور برد سلاح ها و تجهیزات متفاوتی را طراحی کرده‌اند.

گرافیک و صداگذاری

 یکی از ویژگی هایی که توانسته بازی پابجی موبایل را به یکی از بهترین و برترین بازیهای اندرویدی در سراسر جهان تبدیل کند گرافیک و صداگذاری فوق العاده آن می‌باشد زیرا همه چیز بسیار واقع گرایانه شبیه‌سازی شده است و بازیکنان تجربه یک گیم پلی بسیار طبیعی را خواهند داشت.

مودهای مختلف

در بازی پابجی موبایل شما شاهد مودهای مختلفی هستید که برخی از این مودها دائمی بوده و برخی دیگر به مناسبت های خاص برای یک مدت زمان مشخص دررون بازی در دسترس قرار میگیرند.

شما همراهان عزیز می توانید برای خرید یوسی پابجی موبایل به فروشگاه موجو شاپ به آدرس https://newsparsi.com/goto/web/url/2662069 مراجعه فرمایید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو