کشف 15 میلیاردی کالای قاچاق در جنوب تهران

16

1399/11/8

16:09


کشف 15 میلیاردی کالای قاچاق در جنوب تهران

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "علی اصغر محمودیان" در تشريح اين خبر بیان داشت: روز گذشته خبري مبني بر دپوی لوازم کالای  قاچاق در انباری در حوالي جنوب تهران دريافت شد و  بلافاصله بررسی موضوع و شناسایي محل انباری در دستور کار ماموران امنیت اقتصادی تهران قرار گرفت.

وي با بیان اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از صحت خبر دریافتی داشت، تصريح كرد: تحقیقات پلیسی حاکی از این بود که مالک انبار با همکاری انباردار مقدار فراوانی لوازم آشپرخانه قاچاق تهیه ، جمع آوری و دپو کرده اند.

جانشین پلیس امنیت اقتصادی ابراز داشت:  با شناسایی  متهمان نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری هر 2 متهم و بازرسی از این انبار اخذ شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگي مقام قضائي عصر روز گذشته تیمی از کارآگاهان پایگاه جنوب پليس امنيت پايتخت به آدرس اعلامی اعزام و موفق شدند در یک عمليات پليسي هر 2 متهم را دستگیر و در بازرسی از این انبار 362 هزار و 700 قلم لوازم آشپرخانه قاچاق فاقد مجوزهای گمرکی و بارنامه كشف کنند.

سرهنگ محمودیان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ريالي کالاهاي کشف شده را حدود 15 میلیارد ريال برآورد کرده اند، در پايان افزود: با دستور قضائی، انبار مذکور پلمب و هر 2 متهم براي سير مراحل قانوني در اختیار مرجع قضائي قرار گرفتند.#


تصویری


ویدئو