عباس چمنیان: قرعه دشواری پیش رو داریم / باید به خوبی تجهیز شویم

منبع: طرفداری

16

1399/11/8

16:39


عباس چمنیان: قرعه دشواری پیش رو داریم / باید به خوبی تجهیز شویم

عباس چمنیان گفت: باید تراکتور را به شکلی آماده کنیم که ضمن قدرتمند کار کردن در لیگ برتر در آسیا هم شرایط خوبی داشته باشد

عباس چمنیان در خصوص آخرین وضعیت تراکتور صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش طرفداری، عباس چمنیان درباره شرایط تیم تراکتور در اردوی تهران و قبل از بازی با آلومینیوم اراک در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت:‌

در این اردو که به دلیل سرمای هوای تبریز در تهران برگزار می‌شود، تمرینات خوب و با کیفیتی انجام دادیم. پس از برد خوبی که مقابل گل‌گهر به دست آوردیم بچه‌ها انگیزه خوبی دارند و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه بدهیم.

عباس چمنیان افزود:

دیدار خیلی سختی مقابل آلومینیوم اراک پیش رو داریم زیرا این تیم در آخرین مسابقه‌اش توانست پرسپولیس را شکست بدهد. ‌پیروزی اخیر آلومینیوم برای تمام تیم‌ها زنگ خطر است و باید با تمام قوا در این مسابقه شرکت کنیم. خوشبختانه با برنامه‌هایی که در نظر گرفته‌ایم امیدواریم در این مسابقه خانگی از دست پر خارج شویم و بتوانیم روند بالانشینی در جدول را حفظ کنیم.

مربی تراکتور درباره قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و همگروهی با شارجه امارات، پاختاکور ازبکستان و برنده دیدار الوحده عربستان و نیروی هوایی عراق توضیح داد:

اصولا حضور در لیگ قهرمانان آسیا کار بسیار سختی است و تمام تیم‌ها باکیفیت و خوب برای این رقابت‌ها تجهیز می‌شوند. قرعه دشواری را پیش رو داریم.

چمنیان افزود:  

پاختاکور نیازی به معرفی ندارد زیرا سال‌هاست که این تیم و البته فوتبال ازبکستان مقابل تیم‌های ایرانی خوب ظاهر می‌شوند. کلاس فوتبال ازبکستان متأثر از شرق اروپا است و استحکام زیادی دارد پاختاکور تیم منسجم، باسابقه و خوبی است که یکی از حریفان سخت ما در لیگ قهرمانان محسوب می‌شود.

چمنیان با اشاره به همگروهی با تیم شارجه امارات گفت:

این تیم در سال‌های اخیر پیشرفت خوبی در بین کشورهای حوزه خلیج‌فارس داشته و با استفاده از بازیکنان خارجی با کیفیت و مربیان خارجی و از همه مهمتر ساختار منسجم و منضبط موفقیت‌های زیادی داشته است.

مربی تراکتور اضافه کرد:

اطمینان دارم در تقابل با هریک از تیم‌های الوحده عربستان و نیروی هوایی عراق هم که با صعود از مرحله پلی‌آف در گروه ما قرار می‌گیرند، کار سختی داریم. سبک فوتبال عراق خیلی شبیه ایران است و البته فیزیکی‌تر هستند. عربستان هم جزو کشورهای خوب در فوتبال آسیا است. گروه سختی داریم و هیچ تیمی آسان نیست.

چمنیان ادامه داد:

مسلم است باید به سختی و به خوبی برای مسابقات آماده شویم. خوشبختانه کادر مدیریتی و مالک باشگاه سخت در تلاش هستند از همین حالا مقدمات آماده‌سازی تیم برای لیگ قهرمانان انجام شود. قرار است در یکی دو روز آتی جلساتی برگزار شود که یکی از سرفصل‌های آنها برنامه آماده‌سازی تیم برای حضور در رقابت‌های آسیایی است. هر چند فرصت زیادی نمانده اما تا شروع لیگ قهرمانان می‌توان کارهای خوبی انجام داد.

چمنیان گفت:

باید تراکتور را به شکلی آماده کنیم که ضمن قدرتمند کار کردن در لیگ برتر در آسیا هم شرایط خوبی داشته باشد. حدود 80 روز تا لیگ قهرمانان باقی مانده و امیدوارم با آمادگی بیشتر به عنوان نماینده ایران پرقدرت و باکیفیت ظاهر شویم. استراتژی تراکتور و سطح هوادارانی بی‌شماری که نه تنها در ایران بلکه در کل جهان  داریم صعود به مرحله بعدی است و باید برای این راه تلاش بکنیم.

مربی تراکتور در پایان گفت:

باید تیم را به خوبی تجهیز کنیم. بخشی از این موضوع مربوط به حوزه فنی است که خوشبختانه با تدابیر مسعود شجاعی و کادر فنی این موضوع در حال انجام است. درحوزه مدیریت هم مسؤولان و مالک باشگاه دغدغه زیادی دارند اگر این دو اتفاق خوب دست به دست هم بدهند به عنوان یک مدعی دست کم در مرحله گروهی موفق ظاهر خواهیم شد و به مرحله بعدی می‌رویم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو