بیزینس اینسایدر: پنس جایی برای زندگی ندارد!

منبع: عصر ایران

11

1399/11/8

16:44


پنس

بیزینس اینسایدر به نقل از جمهوریخواهان نزدیک به معاون ترامپ اعلام کرد، معاون رئیس جمهور سابق ایالات متحده مکان دائمی برای زندگی ندارد.

به گزارش ایسنا، به گفته آنها ، خانواده پنس پس از خارج شدن از محل اقامت معاون رئیس جمهور در رصدخانه نیروی دریایی ایالات متحده، جایی برای رفتن نداشتند.

یک مشاور دونالد ترامپ تا آنجا پیش رفت که گفت مقام سابق بی خانمان است.

این مشاور به بیزینس اینسایدر گفت: "او خانه‌ای ندارد ، جایی برای زندگی ندارد".

این فرد در میان چندین جمهوری خواه است که از این که معاون سابق رئیس جمهور نه محل زندگی دائمی دارد و نه شغلی، ناراحت است. یکی از دستیاران پنس گفت که خانواده قصد دارد تا شش ماه آینده بین ایندیانا و واشنگتن در رفت و آمد باشد و پس از آن برای همیشه به ایندیانا نقل مکان می کند. دستیار اما از ذکر محل دقیق خودداری کرد.

دو جمهوریخواه نزدیک به معاون رئیس جمهور سابق گفتند پنس در خانه برادرش در کلمبوس ، ایندیانا اقامت دارند. منبع دیگری به بیزینس اینسایدر گفت که این خانواده در خانه نوسازی شده که فرماندار فعلی ایندیانا ، اریک هولکامب ، از آن به عنوان تفرجگاه استفاده می‌کند، ساکن می‌شود. اما برای آن پنس نیاز به اجازه دارد. سخنگوی هولکومب به سوالات در مورد اینکه آیا فرماندار به معاون سابق رئیس جمهور اجازه ماندن در کابین را داده است ، پاسخ نداد.

پنس در سال 1999 یک خانه خانوادگی در ادینبورگ ، ایندیانا خریداری کرد. در سال 2000 ، زمانی که وی کرسی در منطقه دوم کنگره ایندیانا را به دست آورد ، خانواده قبل از بازگشت به ایالت به واشنگتن نقل مکان کردند و یک دهه زندگی کردند. وقتی پنس فرماندار شد ، خانواده به خانه خود نقل مکان نکردند ، بلکه در عوض یک عمارت مجلل اجاره کردند.

فرم های افشای مالی که او هر ساله پس از معاون شدن به عنوان رئیس جمهور ثبت می کرد ، نشان می داد که وی هیچ دارایی از جمله خانه ای در ادینبورگ ندارد. مشخص نیست که خانواده چه زمانی آن را فروخته اند.

بیزینس اینسایدر گزارش داد که این خانواده طی یک دهه خانه ای نداشته اند. این پایگاه به تیم بررسی دونالد ترامپ استناد می کند که گفته است برخلاف سایر مقامات ، پنس هرگز ثروتمند نشده و حتی در گذشته مشکلات مالی نداشته است. گفته می شود که آنها با ورشکستگی شرکت نفت برادرش 700 هزار دلار ضرر کردند. گفته می شود این خانواده هنگام پرداخت وام های دانشجویی فرزندانشان تلاش می کردند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو