آخرین راهکار پرسپولیس برای فرار از محرومیت

منبع: طرفداری

18

1399/11/8

16:45


آخرین راهکار پرسپولیس برای فرار از محرومیت

پرسپولیس برای پرونده بودیمیر تدبیر جدیدی را اتخاذ کرده است

باشگاه پرسپولیس در آستانه محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی، راهکار جدیدی را برای مواجه با پرونده بودیمیر در پیش گرفته است.

به گزارش طرفداری، باشگاه پرسپولیس در آستانه محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی است. هنوز جلسات جعفر سمیعی با شرکت های مختلف دولتی و خصوصی نتیجه نداده و پرسپولیس هر لحظه به محرومیت نزدیک می شود. در این میان باشگاه پرسپولیس به شدت تحت فشار است و تمام راهکارها را برای فرار از این محرومیت در نظر گرفته است.

آخرین راهکار باشگاه پرسپولیس نامه نگاری به FIFA و وکیل بودیمیر است. باشگاه پرسپولیس در این نامه نگاری ها با توجه به وضعیت تحریم و مشکلاتی که برای ورود و خروج مبالغ سنگین این چنینی ایجاد شده، از FIFA و همین طور وکیل بودیمیر درخواست کرده بین یک ماه تا 40 روز به باشگاه برای تهیه این مبلغ سنگین، وقت دهد تا در این مدت پاداش آسیایی خود را دریافت کند.

از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای چند باره به AFC وضعیت خود را تشریح کرده و تاکید داشته باید هرچه سریع تر این بدهی را بپردازد و از این رو خواهان این شده هرچه سریع تر پاداش آسیایی پرسپولیس پرداخت شود.

حال باید منتظر بود و دید در نهایت کدام یک از این تلاش ها به ثمر نشسته و آیا پرسپولیس می تواند از بند محرومیت رهایی پیدا کند یا نه.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو