تشویق رحمان رضایی در تمرین ذوب آهن / برنامه سفر ذوبی ها مشخص شد

منبع: طرفداری

13

1399/11/8

16:45


تشویق رحمان رضایی در تمرین ذوب آهن / برنامه سفر ذوبی ها مشخص شد

برنامه سفر تیم ذوب ‌آهن اصفهان برای انجام بازی روز جمعه مشخص شد

در تمرین امروز ذوبی ها، رحمان رضایی از سوی هواداران تشویق شدند.

به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، بازیکنان تیم ذوب ‌آهن امروز آخرین جلسه تمرینی پیش از بازی با نساجی قائمشهر را در اصفهان پشت سر گذاشتند.

در تمرین امروز شاگردان رحمان رضایی، تعداد زیادی از هواداران این تیم حضور پیدا کردند و به تشویق سرمربی و بازیکنان پرداختند. آنها به این ترتیب حمایت خودشان را از تیم محبوب شان اعلام کردند. در حاشیه تمرین امروز، جشن تولدی برای میلیچ کرکیچ مربی صربستانی و محمد بختیاری دروازه ‌بان ذوب ‌آهن نیز برگزار شد.

محمد قریشی و شهاب گردان با پایان دوران مصدومیت شان امروز در تمرینات گروهی حاضر بودند و به احتمال زیاد هر دو آنها در سفر به قائمشهر تیم را همراهی خواهند کرد.

کاروان تیم ذوب ‌آهن اصفهان صبح فردا با پرواز چارتر راهی شهر ساری می ‌شود و یک جلسه تمرینی را نیز پیش از بازی با تیم نساجی در این شهر پشت سر خواهد گذاشت. اعضای تیم اصفهانی سپس برای انجام مسابقه از ساری عازم قائمشهر می‌ شوند.

شاگردان رضایی با توجه به شرایط زمین نساجی، پیش از این یک جلسه تمرینی را نیز روی چمن مصنوعی شفق در اصفهان برگزار کرده بودند.

دیدار دو تیم نساجی و ذوب ‌آهن روز جمعه در چهارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر و از ساعت 15 روی چمن مصنوعی شهید وطنی آغاز می‌ شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو