مذاکرات تمدید لائوتارو و اینتر بی نتیجه ماند

منبع: ورزش 3

12

1399/11/8

16:51


اینتر هنوز نتوانسته با لائوتارو مارتینز برای تمدید قراردا به توافق برسد.

مذاکرات تمدید لائوتارو و اینتر بی نتیجه ماند

به گزارش "ورزش سه"، ستاره آرژانتینی در جولای 2018 با قراردادی به ارزش 25 میلیون یورو از ریسینگ کلاب به اینتر پیوست و از آن زمان تا به حال توانسته خودش را در قامت یکی از مهم‌ترین بازیکنان نراتزوری به اثبات برساند.

 

 

مذاکرات تمدید لائوتارو و اینتر بی نتیجه ماند

 

 

لائوتارو مارتینز در این فصل نیز نمایش‌های درخشانی را در خط حمله اینتر از خود ارائه داده و در 19 مسابقه برای نراتزوری موفق به ثبت 9 گل و سه پاس گل شده است؛ موضوعی که به اینتر کمک کرده تا همچنان در کورس قهرمانی سری آ باشد. همچنین هماهنگی فوق العاده ای بین لائوتارو و روملو لوکاکو در خط حمله اینتر شکل گرفته که یکی از مهمترین امیدواری هواداران نراتزوری محسوب می شود.

 

روز گذشته منابع ایتالیایی گزارش دادند که در محل باشگاه اینتر، مذاکراتی با مدیر برنامه های لائوتارو برای تمدید این بازیکن صورت گرفته و اینکه رسیدن به توافق نهایی نزدیک است اما امروز کالچو مرکاتو ادعا کرد که در این جلسه دو طرف به نتیجه نرسیده اند و صرفا به تبادل نظر پرداخته اند.

 

 

مذاکرات تمدید لائوتارو و اینتر بی نتیجه ماند

 

 

در واقع اینتر خوشبین بود که بتواند قرارداد لائوتارو را تا 2024 تمدید کند اما در عمل اتفاق خاصی رخ نداد؛ با این حال این خوشبینی کماکان پابرجاست و سران اینتر معتقدند در آینده ای نزدیک می توانند لائوتارو را برای تمدید متقاعد کنند.

این بازیکن تابستان مورد توجه بارسا قرار داشت ولی رقم 111 میلیون یورویی مورد تقاضای اینتر همه چیز را منتفی کرد.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو