رئال به جای امباپه باید هالند را جذب کند

منبع: ورزش 3

19

1399/11/8

17:04


خورخه والدانو ارلینگ هالند را خریدی موثرتر برای باشگاه رئال مادرید می داند.

رئال به جای امباپه باید هالند را جذب کند

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند و کیلیان ام‌باپه از بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان هستند که هر دو مورد توجه رئال مادرید قرار دارند.

باوجود آن که ام‌باپه گزینه مورد علاقه هواداران رئال است و مدت‌ها است که آن‌ها آرزوی عقد قرارداد با این بازیکن فرانسوی را دارند اما خورخه والدانو اسطوره رئال براین باور است که جذب هالند مهم‌تر از ام باپه است.

 

 

رئال به جای امباپه باید هالند را جذب کند

 

 

والدانو که هم مربی و هم بازیکن رئال بوده در مورد هالند و امباپه گفت:« اگر قرار باشد که من بین امباپه و هالند دست به انتخاب بزنم، قطعا هالند را انتخاب می‌کنم. او از کوچک‌ترین فضایی به خوبی استفاده می‌کند و پیوسته در حال گل زدن است.

می‌دانم که امباپه ستاره‌ای بزرگ است اما من واقعا عاشق بازی هالند هستم. او به هر شیوه‌ای گل می‌زند و می‌تواند در رئال هم موفق باشد.»

 

 

رئال به جای امباپه باید هالند را جذب کند

 

 

ارلینگ هالند پدیده فوتبال اروپا در سال 2020 بود. او زمستان سال قبل بود که پیراهن دورتموند را بر تن کرد و در نخستین بازی با پیراهن تیم توانست در نیم ساعت پایانی که به بازی رفت هت تریک کند.

هالند در 28 بازی با پیراهن دورتموند 27 گل به ثمر رسانده است. جذب این بازیکن برای رئال آسان تر از ام باپه است چرا که رقم فسخ قرارداد او تنها 100 میلیون یورو است این درحالی است که پاری سن ژرمن 150 میلیون یورو برای امباپه می‌خواهد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو