فولاد اکسین نماد توسعه زیرساخت‌های کشور

14

1399/11/8

18:11


در راستای تامین ورق‌های مخازن پروژه عظیم گوره به جاسک، جلسه مشترک مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید با مدیرعامل و اعضا هیات مدیره فولاد اکسین خوزستان برگزار شد.

فولاد اکسین نماد توسعه زیرساخت‌های کشور

حسین مدرس خیابانی (مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید) در جلسه مشترک با مدیرعامل و اعضا هیات مدیره فولاد اکسین خوزستان که در سالن کنفرانس شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد، گفت: خوزستان قدم گاه شهداست و مطئمن هستم روحیه مدیران اکسین نیز برگرفته از این روحیه می‌باشد، چراکه امروز اکسین محور زیر ساخت‌های کشور شده و از این بابت برای انجام پروژهای سرمایه‌گذاری امید دلگرمی فراهم آورده است، اگر تولیدات استراتژیک اکسین نبود، هم اکنون می‌بایست دستمان را به سوی خارجی‌ها دراز می‌کردیم.

مدرس خیابانی با اشاره به اهمیت اجرای پروژه گوره به جاسک گفت: بهره‌داری از این طرح منوط به احداث مخازن این خط لوله بوده از این رو از مجموعه مدیریتی اکسین خواست تا همزمان با تولیدات ورق‌های مورد نیاز این پروژه ورق‌های مربوط به مخازن این طرح ملی را تامین کنند.

وی عنوان کرد: تلاش همواره ما بر بومی‌سازی بوده و سعی میکنم تولید ساخت داخل را افزایش دهیم، در این مسیر باید دانش فنی، توانمندی و شایسته سالاری جوانان را خود را افزایش دهیم.

مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید با بیان اینکه رویکرد تولید فولاد سازان جهان از فولادهای عادی به سمت فولاد‌های آلیاژی و خاص معطوف شده و ما در کشور به شدت مشکل داریم، اکسین را دلگرمی برای پیشبرد پروژه‌های ملی دانست و افزود: اکسین محور اصلی توسعه زیر بنایی کشور شده، این شرکت با تولیدات خاص خود ویژگی‌های متمایزی دارد و از این حیث در کشور سرآمد است، محصولات اکسین در هیچ جای کشور تولید نمی‌شود.

 مدرس خیابانی ادامه داد: تغییر رویکرد اکسین از تولید ورق‌های ساختمانی به آلیاژی نشان‌گر این است که خوزستان از اتاق فکری‌های قوی برخوردار است.

همچنین گفت: امیدوارم طرح توسعه فولادسازی این شرکت به سرعت انجام شود تا زنجیره تولیدات این شرکت تکمیل گردد.

وی تحریم‌ها را منشا خیر و فرصت برای کشور دانست تا توانمندی خود را ببینیم در تامین نیازهای کشور را ببینم.

مدرس خیابانی در بخش دیگر از سخنان خود عنوان کرد: با توجه به اینکه مجموعه سرمایه‌گذاری امید بزرگترین تولید‌کننده مخازن خودرو می‌باشد خواهان همکاری بیشتری فولاد اکسین در تامین ورق‌های مورد نیاز این مخاز شد.

مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید در پایان از خط تولید فولاد اکسین خوزستان و آزمایشگاه خوردگی این شرکت بازدید کرد.

منبع: روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری امید

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو