رونمایی از 30 مخزن آب شرب اضطراری شهر تهران

منبع: رکنا

21

1399/11/8

18:14


رونمایی از 30 مخزن آب شرب اضطراری شهر تهران

آب شرب اضطراری شهر تهران در دهه فجر رونمایی می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، محسن نادی از رو نمایی 30 مخزن آب شرب اضطراری تعبیه شده در مراکز تخلیه امن اضطراری شهر تهران و مراسم کلنگ زنی ۷۲مخزن دیگر همزمان با گرامی داشت دهه مبارک فجر خبر داد.

نادی در نشست مشترک کارگروه های تخصصی سلامت در حوادث غیرمترقبه و امور سیل و شریان‌های حیاتی که در دبیرخانه ستاد ویژه مدیریت بحران کلان شهر تهران برگزار شد، بر ضرورت نصب و مورد بهره برداری قرار گرفتن 374 مخزن آب اضطراری تا پایان سال 1403 در مراکز تخلیه امن اضطراری سطح کلان شهر تهران تاکید کرد.

در این نشست که با رویکرد افزایش تاب آوری درمواجهه با رخداد زلزله و با هدف تامین آب شرب سالم برای شهروندان در شرایط اضطراری برگزار شد، روند اجرای مصوبه هفتاد و نهمین جلسه رسمی دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر بهره برداری از مخازن فولادی تامین آب شرب سالم برای شهروندان در شرایط اضطراری مورد ارزیابی قرار گرفت.

در این نشست همچنین چگونگی جانمایی و نصب مخازن آب شرب سالم در 10 بیمارستان شهر تهران براساس اولویت و بررسی های فنی کارگروه های تخصصی سلامت در حوادث غیرمترقبه و امور سیل و شریان‌های حیاتی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه