مسجدرضا در بلکبرن، از این هفته بازگشایی شد

منبع: حوزه

14

1399/11/8

18:20


حوزه/ مسجد بلکبرن در لنگشایر که به دلیل فوت دو نمازگزار و نگرانی‌ها از شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود، این هفته بازگشایی گردید و اعلام کرد که با حفظ فاصله گذاری اجتماعی به فعالیت‌هایش ادامه می‌دهد.

مسجدرضا در بلکبرن، از این هفته بازگشایی شد

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از lancashiretelegraph، مسجد بلکبرن در لنگشایر که هفته گذشته به دلیل شیوع دوباره ویروس کرونا، تعطیل شده بود، است این هفته برای نمازگزاران بازگشایی گردید.

مسجدرضا دیروز اعلام کرده بود که نمازگزاران از نماز صبح فردا به داخل ساختمان باز می‌گردند. این مسجد یک هفته پیش به دنبال مرگ دو نمازگزار تعطیل شد، اکنون بازگشایی می‌شود.

دیروز در بیانیه‌ای آمده بود: الحمدلله با لطف خداوند متعال خوشحالیم که به شما اطلاع دهیم، پس از تعطیلی کوتاه، مسجد از چهارشنبه ۲۷ ژانویه بازگشایی خواهد شد. این سازمان گفت که ملزومات مربوط به ویروس کرونا از جمله حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک صورت با دقت در این مسجد رعایت خواهد شد.

این بیانیه همچنین می‌افزاید: سلامتی و ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین ترتیب باید متوجه این مسئله باشیم و از خدا می‌خواهیم که او ما را در برابر همه بیماری‌ها محافظت کند و به ما سلامتی دهد.

در حال حاضر ، قانون دولت اجازه می‌دهد که عبادتگاه ها در انگلیس باز بمانند به شرطی که افراد هنگام حضور در آنجا فاصله اجتماعی را رعایت کنند..

بلکبرن بیش از ۵۰ مسجد دارد و مسجد رضا دومین مسجد بزرگ بود که به حالت تعطیل درآمد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو