تراکتور در همسایگی سه صدرنشین حاضر در گروه دوم

منبع: طرفداری

22

1399/11/8

18:34


تراکتور در همسایگی سه صدرنشین حاضر در گروه دوم

تراکتوری ها که پس از چند فصل توانستند بار دیگر به لیگ قهرمانان آسیا برسند به همراه تیم های الشارجه امارات، پاختاکور ازبکستان و یک تیم از میان دو تیم الوحده عربستان و نیروی هوایی عراق در گروه دوم این رقابت ها قرار گرفتند

به گزارش طرفداری، تراکتوری ها پس سه چهار فصل باز هم خود را در آسیا می بینند. آنها طبق قرعه کشی باید در گروه دوم این بازی ها به میدان بروند. در این مطلب نگاهی می اندازیم به تیم های حاضر در این گروه که باید برای صعود از سد تیم تراکتور تبریز بگذرند.

  • الشاجه امارات

تیم حاضر در صدر جدول رده بندی لیگ امارات به عنوان تیم حاضر در سید یک لیگ قهرمانان آسیا پا به این بازی ها می گذارد. آنها در ادامه بازی های خوب خود در فصل گذشته فوتبال امارات، امسال نیز در صدر جدول رده بندی قراردارند و توانستند به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنند. آنها در 13 دیدار اخیر خود در لیگ امارات تنها در یک بازی شکست خوردند و با 10 برد و 32 امتیاز و در مجموع با عملکرد خوب خود، اصلی ترین رقیب  تراکتوری ها برای صعود همین تیم است که باید روبروی آنها با استراتژی به میدان رفت آنها در حال حاضر یکی از قوی ترین خطوط حمله در میان تیم های در گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا را دارند.

  • پاختاکور ازبکستان 

پاختاکوری ها همچنان با کنار زدن تیم هایی مانند بنیادکار و ... یکی از بهترین تیم های ازبکستان به حساب می آیند که در آخرین دوره لیگ این کشور با امتیاز خوبی به قهرمانی رسیدند. آنها که درپایان لیگ داخلی موفق شدند 65 امتیاز از آن خود کنند در بازی های لیگ قهرمانان آسیا و در مرحله حذفی مغلوب پرسپولیس شدند و طبیعتا از آخرین رویارویی با نماینده خاطره ای تلخ در ذهن دارند.

  • الوحده عربستان – نیروی هوایی عراق

الوحده عربستان یکی از دو تیمی است که باید در دیدار پلی آف به مصاف یکدیگر بروند و سپس در صورت برتری می توانند پا به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بگذارند. آنها در لیگ فعلی عربستان فعلا در رده دهم جدول شانزده تیم قرار دارند. آنها از 15 دیدار خود تنها 20 امتیاز به دست آوردند و می شود حدس زد یک حریف معمولی است که پس از صعود می تواند به راحتی مغلوب تراکتوری ها شوند.

دومین تیم بازی پلی آف این گروه، تیم عراقی است. تیم نیروی هوایی قطعا از بهترین تیم های عراقی حاضر در بازی های این فصل است. آنها در حالی که رقابت های لیگ عراق به میانه رسیده است توانستند با امتیاز  و اختلاف خوبی در صدر جدول رده بندی قرار بگیرند. پیشی بینی می شود در دیدار این تیم برابر الوحده عربستان این تیم عراقی باشد که در نهایت بتواند خود  را به تراکتوری ها برساند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو