قیمت کوییک پایین آمد

18

1399/11/8

18:41


به گفته کاشانی نسب، درحال‌حاضر در بازار پراید با نرخ ۱۰۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، ۱۸۳ میلیون تومان و پژو ۴۰۵، ۱۸۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت کوییک پایین آمد

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران گفت: اختلاف نرخ خودرو بین کارخانه و حاشیه بازار بسیار کم شده و کاهش قیمت‌ها در بازار به گونه‌ای است که بسیاری به فکر پس گرفتن پول‌های خود از خودروسازان هستند.

نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با اشاره به آخرین وضیعت بازار خودرو، گفت: برخی در فضای مجازی ادعا دارند که قیمت‌ها در حال افزایشی است اما اینچنین نیست و هیچ افزایشی نیافته است.

او بیان کرد: نسبت به هفته گذشته قیمت‌ها مقداری افزایش یافت که دلیل آن هم نوسانات جزئی دلار بود. اکنون اختلاف نرخ خودرو بین کارخانه و حاشیه بازار بسیار کم شده است و می‌توان گفت کاهش قیمت‌ها در بازار به گونه‌ای است که بسیاری به فکر پس گرفتن پول‌های خود از خودروسازان هستند.

 نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با بیان اینکه به نظر می‌رسد تا پایان سال هیچ افزایشی در قیمت‌ها نداشته باشیم، گفت: درحال‌حاضر نرخ‌ها نوسان جزئی دارند که دلیل آن هم تغییرات نرخ دلار است. با تثبیت نرخ ارز، معاملات هرچند محدود، رونق گرفته و افرادی که مصرف‌کننده واقعی خودرو هستند، نسبت به خرید اقدام می‌کنند.

به گفته کاشانی نسب، درحال‌حاضر در بازار پراید با نرخ ۱۰۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، ۱۸۳ میلیون تومان و پژو ۴۰۵، ۱۸۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

 نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران با تاکید بر اینکه اگر نرخ ارز باز هم کاهش یابد، احتمال کاهش بیشتر قیمت‌ها وجود دارد، گفت: به دنبال شیب نزولی قیمت‌ها در بازار، نرخ برخی خودرو‌های مونتاژی چینی به ۴۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان زیر نرخ کارخانه رسیده است، چنین روندی در برخی خودرو‌های داخلی نیز مشاهده می‌شود.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران گفت: کوییک در گذشته با نرخ ۱۴۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شد، اکنون به حدود ۱۳۰ میلیون تومان رسیده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مشابه