جیمز باند

برای فیلم «وقتی برای مردن نیست» (No Time to Die) از چندگانه‌ی «جیمز باند» که اخیراً به پاییز سال ۲۰۲۱ موکول شده ممکن است صحنه‌های جدیدی فیلمبرداری شود.

این فیلم ابتدا قرار بود بهار سال ۲۰۲۰ اکران شود اما یکی از اولین فیلم‌هایی بود که اکرانش به دنبال پاندمی به تعویق افتاد. یونیورسال و ام‌جی‌ام اکران این دنباله را به نوامبر سال ۲۰۲۰ و سپس بهار ۲۰۲۱ موکول کردند، اما با ادامه‌ی پاندمی اعلام شد که فیلم اکتبر سال ۲۰۲۱ روی پرده می‌رود.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30نما، این تصمیم به این معنا است که تهیه‌کنندگان فرصت کافی برای فیلمبرداری مجدد بعضی صحنه‌ها یا صحنه‌های جدید و اضافه کردن تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر به تجهیزات باند را خواهند داشت. نشریه‌ی «سان» اخیراً گزارش داده است که گجت‌های پیشرفته‌‌ی شخصیت باند در این فیلم با بازی «دنیل کرگ» به حدی قدیمی است که به نظر می‌رسد «او چیزی حمل می‌کند که سال‌ها از تولیدش گذشته است.»

در این گزارش آمده است که بسیاری از اسپانسر‌های فیلم از جمله نوکیا و اومگا، از اینکه محصولات قدیمی آن‌ها در زمان عرضه شدن فیلم نشان داده خواهد شد ناخرسندند. یکی از منابع نزدیک به پروژه می‌گوید: «این یعنی بعضی از صحنههای فیلم به دقت ویرایش و بررسی خواهد شد تا به‌روزرسانی شود.»

یکی از صحنه‌هایی که به اعتقاد تهیه‌کنندگان باید دوباره فیلمبرداری شود به شخصیت «کیو» با بازی «بن ویشا» مرتبط است.

«وقتی برای مردن نیست» به کارگردانی «کری فوکوناگا» و بازی «لاشانا لینچ» در نقش «مأمور ۰۰۷» بعدی، «لئا سیدو»، و «رامی مالک» در حال حاضر قرار است ۸ اکتبر ۲۰۲۱ اکران شود.