اسکار: مشکل صلاح در چلسی خجالتی بودن و عدم اعتماد به نفس لازم بود

منبع: طرفداری

9

1399/11/8

19:09


اسکار: مشکل صلاح در چلسی خجالتی بودن و عدم اعتماد به نفس لازم بود

هافبک برزیلی سابق آبی ها از شرایط صلاح و دی بروین در دوران حضورشان در این تیم صحبت می کند. 

محمد صلاح و کوین دی بروین که زمانی برای چلسی بازی می کردند، فرصت چندانی برای حضور در ترکیب اصلی این تیم پیدا نکردند و از این باشگاه جدا شدند. اکنون هر دوی آن ها در باشگاه های خود عملکرد بسیار درخشانی دارند.

به گزارش طرفداری و به نقل از میرور، اسکار، هافبک برزیلی سابق باشگاه چلسی راجع به شرایط محمد صلاح و کوین دی بروین در این تیم صحبت می کند و می گوید:

هنگامی که دی بروین در چلسی بازی می کرد، چینش ترکیب ما به گونه‌ای بود که من به همراه هازارد و او در خط میانی بازی می کردیم و این چینش واقعا نتیجه بخش بود. دی بروین فقط چندین فرصت برای حضور در ترکیب اصلی داشت و به خوبی بازی می کرد اما پس از آن دچار مصدومیت شد. من فکر می کنم که عدم داشتن ثبات در باشگاهی که گزینه های زیادی در خط هافبک دارد، به این معنا بود که او از آمادگی کافی برای حضور در ترکیب اصلی برخوردار نبود. شرایط محمد صلاح متفاوت بود. او در تمرینات تیم غیر قابل توقف بود اما همیشه فردی خجالتی و در بیرون از میدان، بسیار ساکت بود. من فکر می کنم که صلاح هنگامی که برای چلسی بازی می کرد، آن اعتماد به نفس لازم را نداشت اما در تیم های بعدی خود به خصوص در لیورپول از اعتماد به نفس کافی برخوردار بوده است. 

مطالب مشابه