انفجار خودروهای لاکچری در شمال تهران و مرگ دو زن و دو مرد / نقشه داماد کینه جو بود!

منبع: رکنا

35

1399/11/8

19:46


انفجار خودروهای لاکچری در شمال تهران و مرگ دو زن و دو مرد /  نقشه داماد کینه جو بود!

به گزارش رکنا، شامگاه بیست و ششم بهمن‌ماه سال 92 در پارکینگ یک مجتمع مسکونی شش طبقه در سعادت آباد آتش سوزی رخ داد که طی آن سه خودرو سمند، ‌لندکروز و پرادو منفجر شدند و دو مرد 31 و 33ساله ودو زن 24 و 59ساله که همگی که از ساکنان ساختمان بودند جان سپردند.

در بررسی ها روشن شد داماد یکی از ساکنان ساختمان از مدتی قبل پدرزنش را تهدید به آتش سوزی کرده بود.به این ترتیب محسن 35ساله بازداشت شد و به اجیر کردن دوستش ابوذر برای آتش سوزی انتقام جویانه اعتراف کرد.

با اعتراف های دو متهم برای ابوذر به اتهام 4فقره قتل عمدی و برای محسن به اتهام معاونت در 4 جنایت کیفرخواست صادر و پرونده آنها به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

دو متهم در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند .

محسن ادعا کرد فقط قصد آتش زدن لاستیک خودرو پدرزنش را داشته است.

آتش سوزی مرگبار ساختمان طبقه در سعادت آباد

ابوذر نیز گفت: من فریب حرف های محسن را خوردم و نقشه او را اجرا کردم. ولی هرگز فکر نمی کردم این آتش سوزی موجب مرگ چهار نفر شود.من شرمنده اولیای دم هستم و طلب بخش دارم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و ابوذر را به قصاص و محسن را به زندان محکوم کردند اما حکم صادره در دیوان عالی کشور تایید نشد.

قضات دیوان عالی کشور اعلام کردند دو متهم قصد قتل نداشتند و لازم است آنها بار دیگر محاکمه شوند.

با شکسته شدن این حکم ،دو متهم در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند و دفاعیات قبلیشان را تکرار کردند.

تازه داماد گفت: من با پدرزنم خصومت داشتم و فقط می خواستم او را بترسانم. ولی راضی به مرگ کسی نبودم.

ابوذر نیز در حالی که سرش را پایین انداخته بود ابراز پشیمانی کرد و گفت: من فریب حرفهای دوستم را خوردم و دست به آتش افروزی زدم.قبول دارم اشتباه بزرگی مرتکب شده ام. اما باور کنید قصد قتل نداشتم و حتی فکر نمی کردم آتش افروزی چنین فاجعه ای را رقم بزند.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده ابوذر را به پرداخت دیه و 8سال زندان محکوم کردند.محسن نیز به 3سال زندان محکوم شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو