جانشین ترابی به صورت مستقیم وارد ترکیب العربی شد!

منبع: طرفداری

13

1399/11/8

19:55


جانشین ترابی به صورت مستقیم وارد ترکیب العربی شد!

العربی قطر از دقایقی پیش در دیدار برابر ام صلال و از بازی های جام امیر به میدان رفت. مهم ترین نکته بازی این تیم حضور یوسف المساکنی در ترکیب اصلی العربی است

موضوع جدایی مهدی ترابی که در روزهای اخیر گمانه زنی های فراوانی درباره آن شده بود در نهایت امروز به طور کامل به نتیجه رسید.

به گزارش طرفداری، در حالی که دقایقی پیش تیم العربی قطر از بازی های جام امیر برابر ام صلال به میدان رفت مهرداد محمدی را با توجه به عملکرد فوق العاده او در ترکیب اصلی به میدان فرستاد اما در سوی دیگر اثری از مهدی ترابی نه در ترکیب اصلی و نه در میان بازیکنان ذخیره العربی مشاهد نمی شود تا مشخص شود خبر فسخ قرارداد این بازیکن ایرانی با العربی که عصر امروز اتفاق افتاد کاملا درست است.

نکته جالب در این باره اینکه کادرفنی تیم العربی، یوسف المساکنی، مهاجم گلزن تونسی را که گفته می شد برای پرکردن جای مهدی ترابی از تیم الدحیل گرفته است در اولین بازی پس از عقد قرارداد در همان ترکیب اصلی به میدان خواهد فرستاد تا در این باره به این نتیجه برسیم که دیگر در تیم العربی جایی برای مهدی ترابی دیگر نیست و به جای او المساکنی که مدت ها بود با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد به طور اتوماتیک وار وارد ترکیب تیم العربی شد.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو