مدیرعامل ذوب آهن: اشتباهات مهلک داوری روی تیم ما تأثیر منفی گذاشت

منبع: طرفداری

15

1399/11/8

20:40


مدیرعامل ذوب آهن: اشتباهات مهلک داوری روی تیم ما تأثیر منفی گذاشت

هادی محمدی امیدوار است ذوب آهن در ادامه لیگ وضع بهتری کند.

مدیرعامل باشگاه ذوب ‌آهن اصفهان میگ وید در جریان حضور آذری در تمرین امروز تیم نیستم و آن را در جای خودش بررسی می‌کنیم.

به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، جواد محمدی در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل از پیشکسوتان اظهار داشت:

باید از برگزارکنندگان این مراسم تشکر ویژه کنم و یاد استاد یاوری را گرامی بداریم.

وی در مورد شرایط باشگاه ذوب‌آهن عنوان کرد:

باشگاه ذوب‌آهن در مقاطع مختلف ممکن است در شرایط خاصی قرار بگیرد مثل سایر باشگاه‌ها در تمام نقاط دنیا و این طبیعی است. علت اصلی آن هم به شرایط تیم فوتبال و نتایج آن برمی‌گردد. خدا را شکر با درایتی که شد برنامه‌ریزی هیأت مدیره باشگاه و همین‌طور حمایت شرکت سهامی ذوب‌آهن شرایط رو به ثبات و آرامش پیش رفت و ان‌شاءالله نتیجه و ثمره این کار را در عملکرد بازیکنان و به ویژه عملکرد تیم فوتبال در آینده‌ای نزدیک و بازی‌های پیش‌رو خواهیم دید. 

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در خصوص اینکه به سرمربی تیم اولتیماتومی داده شد و او نتوانست امتیازات لازم را کسب کند اما با این حال رحمان رضایی همچنان به فعالیتش ادامه می دهد، گفت:

باب اولتیماتوم نبوده یک نقشه راه است ما در آغاز فصل هم که می‌خواهیم شروع کنیم یا ممکن است بعد از گذشت پنج هفته یا بعد از گذشت 10 هفته یا بعد از نیم‌فصل یا هفته‌های بیشتر بالاخره باید بنابه شرایط جدولی و مسابقات نقشه راهی داشته باشیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن تیم را هدایت و مسائل را رصد کنیم که بازتاب و برآیند آن نتایج مورد نظر هواداران و مردم است.

محمدی افزود:

جلسه خیلی خوبی هم به اتفاق رحمان رضایی و هیأت مدیره داشتیم نکاتی که لازم بود عنوان شد بحث تبادل‌نظر مفصلی انجام شد و ان‌شاءالله نتیجه و ثمره آن هم کسب نتایج بهتر و درخشان‌تر تیم ما باشد. هر چند که عملکرد فنی خوب بوده اما در بحث نتایج کمی با مشکل مواجه هستیم که آن هم دلایل متعددی دارد.

وی تصریح کرد:

همانطور که می‌دانید و همه می‌دانند یکی از عمده دلایلی که ما واقعاً در این فصل با مشکل مواجه شدیم در کسب نتایج مورد نظر، بحث اشتباهات مهلک داوری بوده که روی تیم ما متأسفانه تأثیر منفی گذاشته، سعی کردیم با درایت ،برنامه‌ریزی، پشتیبانی و حمایتی که می‌شود شرایطی فراهم کنیم تا خلاءهای موجود و بعضاً اشتباهاتی که به تیم آسیب می‌رساند کمتر شود تا ان‌شاءالله نتایج ما مؤثرتر و بهتر شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در خصوص برنامه این باشگاه برای نقل و انتقالات اظهار داشت:

منتظریم از 15 بهمن که پنجره نقل و انتقالات باز می‌شود با توجه به درخواست تیم و کادر فنی و نیازهایی که تیم دارد براساس چارچوب و دستورالعملی که داریم حرکت کنیم و قطعاً تیم را تقویت می‌کنیم.

محمدی در خصوص حضور سعید آذری (مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان) در تمرین امروز ذوب‌آهن و دیدار با رحمان رضایی عنوان کرد:

حضور کسی که جای دیگری است دال بر این نیست که حتماً موضوعی وجود دارد من در جریان این موضوع نبودم و خودم هم از طریق خبرگزاری‌ها متوجه شدم و اطلاع خاصی هم ندارم و در جای خودش آن را بررسی می‌کنیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو