رونمایی از بازی‌های رایگان PS Plus ماه فوریه ۲۰۲۱؛ از کنترل تا Destruction AllStars

منبع: زومجی

22

1399/11/8

20:57


رونمایی از بازی‌های رایگان PS Plus ماه فوریه ۲۰۲۱؛ از کنترل تا Destruction AllStars

مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس مطابق معمول در آغاز هر ماه سه بازی جدید و رایگان را دریافت می‌کنند و حالا سونی دقایقی پیش فهرست بازی‌های ماه فوریه را اعلام کرده است. اینبار بازی Control: Ultimate Edition برای مشترکین PS Plus در هر دو کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 معرفی شده و Concrete Genie برای کاربران PS4 و Destruction AllStars ویژه کاربران PS5 در دسترس قرار خواهد گرفت.

این سه بازی از سه‌شنبه هفته آینده به‌صورت رایگان در اختیار مشترکین سرویس اشتراکی سونی قرار می‌گیرند. آبان ماه سال جاری بود که سونی با تغییر زمان عرضه بازی Destruction AllStars روی کنسول جدید خود اعلام کرد که این بازی هنگام انتشار برای دو ماه برای دارندگان پلی استیشن پلاس به‌صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرد. این بازی اکشن و در سبک اتومبیل‌های جنگی اولین‌بار اواخر خرداد ماه و در جریان رویداد سونی معرفی شده بود. در ابتدا دسامبر سال ۲۰۲۰ به‌عنوان زمان عرضه Destruction AllStars تعیین شده که بعدها این تاریخ تا فوریه سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد.

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه فوریه

نسخه Ultimate Edition بازی Control از استودیوی رمدی نیز شامل بازی اصلی و بسته‌های الحاقی The Foundation و AWE است همچنین تمام قابلیت‌ها و محتویاتی که تاکنون در قالب به‌روزرسانی به بازی اضافه شده‌اند در این نسخه ویژه در دسترس خواهند بود. این موارد شامل حالت Expeditions و حالت عکاسی (فوتو مد) می‌شوند.

درنهایت بازی Concrete Genie داریم که تجربه‌ای سراسر سرگرمی، جذاب و به‌شدت خلاق در سبک اکشن و ماجراجویی است. شما می‌توانید از تاریخ ۲ فوریه (۱۴ بهمن) به هر سه‌ی این بازی‌ها دسترسی داشته باشید.

نظر شما درباره فهرست بازی‌های رایگان PS Plus برای ماه فوریه ۲۰۲۱ چیست؟


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو