نونو اسپریتو: امیدواریم که رائول خیمنز در فصل جاری به رقابت ها برگردد

منبع: طرفداری

20

1399/11/8

21:09


نونو اسپریتو: امیدواریم که رائول خیمنز در فصل جاری به رقابت ها برگردد

نونو شرایط رائول خیمنز را خوب دانست. 

نونو اسپریتو امیدوار است که رائول خیمنز به محض بهبودی از شکستگی جمجمه بتواند دوباره بازی کند.

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، نونو اسپیریتو معتقد است که رائول خیمنز می تواند در این فصل دوباره بازی کند؛ سرمربی گرگ ها قبل از دیدار با چلسی، اطلاعات مثبتی در مورد وضعیت آمادگی مهاجم تیمش ارائه کرد. خیمنز پس از برخورد سر که با داوید لوئیز داشت به بیمارستان منتقل شد و پس از ارزیابی توسط پزشکان، دچار شکستگی جمجمه شده بود.

گرگ ها در غیاب خیمنز طی دو ماه گذشته فقط یک دیدار از 9 دیدار اخیر خود در لیگ برتر را با برد پشت سر گذاشتند. سرمربی پرتغالی اظهار امیدواری کرد که این بازیکن 29 ساله به زودی باز خواهد گشت؛ زیرا در هفته های اخیر این بازیکن پیشرفت زیادی در زمینه بهبودی خود داشته است. او گفت:

ما واقعاً امیدوار هستیم که او بتواند در همین فصل به میادین برگردد. این خبر خوبی است که او روز به روز به پیشرفت خود ادامه می دهد. نه تنها من، بلکه همه کادر پزشکی تعجب می کنند؛ زیرا او در حال بهبود در تمام تست های ضربه مغزی است. او واقعاً خوب است. فقط دیدن او در حال دویدن و بلند کردن وزنه و حضور در جلسات تمرینی مانده و که گام بزرگی برای او است. ما می خواهیم رائول سالم برگردد و سپس رائول را به سطحی قبلی خودش که بازیکن مهمی برای تیم بود، برگردانیم. ما برای او یک برنامه پزشکی داشتیم و این تصمیمات به دلیل جدی بودن آسیب دیدگی، بسیار کاربردی است. باید صبور باشیم و تصمیمات درستی اتخاذ کنیم و این نیاز به تصمیم جراح و همچنین اسکن روی جمجمه مغز او دارد؛ همه این موارد زمان بر است و ما با توجه به شرایط پیش خواهیم رفت.

نونو اطمینان دارد که خیمنز پس از چنین مصدومیت هولناکی، از نظر روانشناختی تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت اما پیش بینی کرد که چه مدت طول می کشد تا او به اوج شرایط جسمی برگردد. وی گفت:

این قسمت برای ما نگران کننده نیست زیرا او دقیقا همان فرد قوی است که همیشه لبخند بر لب دارد. او از فرآیندی که طی کرده، آگاه است و مطمئنم که می خواهد قوی تر از قبل برگردد. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو