محمدرضا ساکت: سپاهان مکتب خاص خودش را دارد

منبع: طرفداری

18

1399/11/8

21:18


محمدرضا ساکت: سپاهان مکتب خاص خودش را دارد

محمدرضا ساکت می گوید وضعیت کیانی به به موقعش مشخص می شود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان می گوید فوتبال سپاهان مکتب خاص خودش را دارد و زمان آن رسیده که بتواند از اسطوره‌ها، ذخیره‌ها، چهره‌های ماندگار و وفاداران خودش در کادر فنی استفاده کند.

به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، محمدرضا ساکت در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان اصفهان، اظهار داشت:

محفل وزین و سنگینی بود که تحت نام مرحوم استاد یاوری همگان را جمع کرده بود و فضای صمیمی و برادرانه‌ای را شاهد بودیم. به همه دست‌اندرکاران عزیز و همه کسانی که برای اثبات همراهی و دوستی حضور داشتند، درود و احترام داریم.

وی در مورد بازگشت سپاهان به دوران اوج خودش با حضور محرم نویدکیا، گفت:

بر اساس یک‌ اندیشه راهبردی محرم‌ نویدکیا انتخاب شد. فوتبال سپاهان مکتب خاص خودش را دارد و زمان آن رسیده که بتواند از اسطوره‌ها، ذخیره‌ها، چهره‌های ماندگار و وفاداران خودش در کادر فنی استفاده کند که به لطف خدا این اتفاق افتاد.

ساکت تصریح کرد:

امروز تلاش می‌شود که یک فلسفه فنی، اخلاقی و رفتاری از سوی باشگاه، کادر فنی و بازیکنان به جامعه ارائه شود. امیدواریم همدلی‌ها، دوستی‌ها و صمیمیت‌ها روز به روز بیشتر شود و‌ به بالندگی فوتبال ما کمک‌ کند.

مدیرعامل سپاهان با اشاره به رفتار هواداران صنعت نفت آبادان در برگزرای بازی مقابل تیم اصفهانی، اظهار داشت:

بهترین درودها را به مردم پاکباخته، باشرافت و باغیرت خوزستان و آبادان و هواداران خونگرم و با فرهنگ باشگاه صنعت‌نفت تقدیم می‌کنم. آن‌ها علیرغم اینکه حضورشان در ورزشگاه ممنوع بود اما با تمام وجود به تیمشان عشق می‌ورزند. تیم زردپوشی که نماد یک فوتبال مترقی است. بدون شک روح بلند استاد دهداری که معلم اخلاق و فنی بوده، امروز کماکان در آبادان موج می‌زند.

وی افزود:

ما شاهد یک منش پهلوانانه از مردم آبادان، باشگاه صنعت نفت و هواداران فهیمشان بودیم که به نمایندگی از کادرفنی و بازیکنان تیم سپاهان و هوادارانمان از مردم باشرافت آبادان و هواداران عزیزش صمیمانه سپاسگزارم.

ساکت در خصوص وضعیت مهدی کیانی عنوان کرد:

ان‌شاالله به موقع اعلام خواهد شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو