پوگبا: با منچستریونایتد قرارداد دارم و قصد دارم با باشگاه صحبت کنم

منبع: طرفداری

14

1399/11/8

21:54


پوگبا: با منچستریونایتد قرارداد دارم و قصد دارم با باشگاه صحبت کنم

هافبک فرانسوی شیاطین سرخ خواستار کسب عناوین قهرمانی است. 

پل پوگبا، هافبک فرانسوی باشگاه منچستریونایتد تا سال 2022 با این تیم قرارداد دارد و مدیربرنامه های او تایید کرده است که این هافبک 27 سال در تابستان آتی از این باشگاه جدا خواهد شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از BT Sport، پل پوگبا، هافبک فرانسوی منچستریونایتد راجع به آینده خود در این باشگاه صحبت می کند و می گوید:

من هنوز هم قرارداد دارم، در اینجا حضور داشته و از بازی خود لذت می برم. همه می دانند که یک سال دیگر از قرارداد من با منچستریونایتد باقی مانده است. قصد دارم با باشگاه صحبت کنم و ببینم که اوضاع از چه قرار است. هدف من کسب جام و پیروز شدن است. تنها چیزی که به آن فکر می کنم، کسب پیروزی است. 

پوگبا معتقد است که منچستریونایتد با وجود صدرنشینی هنوز موفق به کسب دستاورد خاصی نشده است:

طی 6 ماه آتی، خواهان شنیدن چنین صحبت هایی هستیم: "منچستریونایتد عملکرد فوق العاده‌ای در فصل جاری داشته است و بهترین تیم لیگ بوده است." این همان چیزی است که خواهان شنیدنش هستیم. نمی خواهیم که مردم بگویند: "منچستریونایتد عملکرد خوبی داشته اما موفق به کسب هیچ چیزی نشده است." لیورپول موفق به کسب جام شده است اما ما موفق به انجام این کار نشده ایم، بنابراین هنوز هم از آن ها عقب تر هستیم و پشت سر آن ها قرار داریم. هنوز موفق به کسب چیزی نشده ایم و باید به سخت کوشی و پیشرفت خود ادامه دهیم.  

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو